avema
12.05.06,10:37
Pátram po info- výhradné zastúpenie a distribúcia kozmetických prípravkov na Slovensku v rámci EÚ. Ako a kde sa to vybavuje?
Však už mi poradte niekto, prooosííím!!!mimotemy
Marianna01
16.05.06,17:48
Výhradné zastúpenie si musíš zabezpečiť s konkrétnym výrobcom danej kozmetiky. Ak uzná, že je pre neho výhodné dodávať tovar výlučne Tebe v rámci EU, tak Ti to dá. Aj keď - ruku na srdce - neviem, neviem... :cool:
Zita5
16.05.06,17:58
Pátram po info- výhradné zastúpenie a distribúcia kozmetických prípravkov na Slovensku v rámci EÚ. Ako a kde sa to vybavuje?
Však už mi poradte niekto, prooosííím!!!mimotemy


V prvom rade sa musíš spojiť s firmou ktorej by si chcela robiť výhradné zastúpenie a distribúciu kozmetických prípravkov. Po jednaní s firmou je na ťahu firma, či vôbec bude mať o spoluprácu záujem .Musíš aj Ty niečim zabojovať ...čo môžeš ponúknuť, aby partner videl , že komu toto výhradné zastúpenie dáva.

Píšem preto , lebo dnes sme mali zrovna jednanie o výhradnom zastúpení jednej nemeckej firmy a nemecký partner prišiel priamo do firmy na jednanie a aj z dôvodu , aby sa presvedčil čím firma disponuje , čo má v náplni predmetu podnikania a podobne............proste všetko čo ich z nášho oboru zaujímalo .......;)
avema
19.05.06,07:42
Ďakujem Marianne aj Zite za odpoveď. Som v kontakte už dlhšie s firmou, myslím tak, že spolupracujeme. Budúci týždeň tam pôjdem na úvodné rokovanie. Z ich strany ten záujem je, preto som začala zisťovať, čo k tomu doma potrebujem ja vybaviť