kesulka
24.02.15,11:38
Čo všetko musím mať priložené k dohode o šití kostýmov, ktorá je uzavretá na 120 hodín. V dohode som nedefinovala, kde bude práca vykonávaná, musí byť priložená dochádzka?
Sú to dve dohody o vykonaní práce po 100 hodín, jedna v jednom mesiaci a druhá v nasledujúcom. Kostýmy boli šité doma, ale do dohody som to nenapísala. Je potrebná dochádzka alebo nejaký výkaz práce?
Tweety
24.02.15,10:40
Šiitie kostýmov je opakovanou činnosťou, treba uzatvoriť DoPČ. DoVP nie je na to vhodná. Dochádzku musíš evidovať rovnako ako u zamestnancov na PZ.
veronikasad
24.02.15,10:53
na aké obdobie bude dohoda uzatvorená ? Ide o jednorázovú zákazku alebo opakovanú činnosť (podľa potreby) ?
kesulka
25.02.15,04:24
Veď je to práca vymedzená výsledkom, teda úloha, ktorá po vykonaní je odovzdaná.
kesulka
25.02.15,04:26
Sú to dve dohody o vykonaní práce po 100 hodín, jedna v jednom mesiaci a druhá v nasledujúcom. Kostýmy boli šité doma, ale do dohody som to nenapísala. Je potrebná dochádzka alebo nejaký výkaz práce?
veronikasad
25.02.15,07:19
ano, je potrebná dochádzka kvoli sledovaniu počtu odpracovaných hodín na DoVP. Ak tých dohôd bude v priebehu roka viac, hodiny sa spočítavajú a nesmú prekročiť 350 hod. v kal.roku.