ajka1991
24.02.15,14:32
Potrebovala by som pomoct s bakalarkou nakolko som zufala.nejde o pomoct typu aby mi ju niekto napisal ale pomohol a povedal ci to tak moze byt alebo to neni dobre atd.tema je z oblasti manazmentu.je tu niekto ochotny? Samozrejme aj nejaka odmena.dakujem
Chobot
24.02.15,13:47
No ak tá bakakárka je napísaná ako tento príspevok, tak to bude "radosť" čítať.
dmc
24.02.15,14:56
a konzultacia u veduceho prace je na co ? V prvom rade sa ma k praci vyjadrit tvoj veduci prace, a na zaklade jeho pokynov postupovat.
monika1991
24.02.15,15:55
tak ako Ti píše dmc v prvom rade sa obrať na svojho vedúceho BP musíš mať predsa niekoho prideleného školou, ak nemáš na neho kontakt, poprípade Ti neodpovedá obrať sa na niekoho kompetentného z tvojej školy,na študijnom Ti určite pomôžu. Každý vedúci je iný, pričom každý jeden kladie dôraz na niečo iné, jeden Ti poviem že výborne a druhý Ťa za to isté zvozí pod čiernu zem ale všetci majú spoločné jedno a to usmerniť Ťa a pomôcť pri písaní BP
ajka1991
24.02.15,19:17
keďže som mala zmenu témy školitel mi s ňou pomôcť nevie.
ajka1991
24.02.15,19:19
ako som už tu vyššie spomýnala keďže som mala zmenu témy školiteľ mi s ňou nevie pomôcť nakoľko nepatrí do jeho pôsobnosti.
dmc
24.02.15,19:22
Odporucam navstivit vysokoskolsku kniznicu - a vypozicat si do studovne podobne prace - najdes tu inspiraciu (nevravim ze treba vsetko odpisat ale pri podobnej teme uvidis kostru prace. Potom nazbieraj sama materialy z odbornych publikaciach a nemas problem. Pokial si to vypracujes sama - budes mat o tom dobry prehlad a budes vediet o com pises - obhajoba bude potom bezproblemova. Netreba sa toho bat - iba mat chut. Drzim palce.
dmc
24.02.15,19:24
skolitel nevie pomoct - nepatri do jeho posobnosti - matka bozia - asi z-infarktujem - ako potom moze robit konzultanta ?

Napis presne temu
monika1991
24.02.15,19:49
a aj keď si si menila tému škola by Ti ho mala priradiť nového vedúceho,čo tak popýtať sa na študijnom ako dalej?babenky sú tam potom načo??Tiež hoc koho Ti škola neschváli,poprípade sa skús opýtať profesoroch z daného odboru posobiacich na tvojej škole, či by nemali ešte záujem Ťa prijať??nakoľko by to bola aj istá výhoda,keďže pozná kolektív, ktorý budeš mať následne na štátniciach a vedel by Ťa usmerniť čím môžeš v BP ,,ohúriť,, :-)
ajka1991
24.02.15,20:02
dakujem :)
ajka1991
24.02.15,20:09
už som sa pýtala aj vyučujúcej čo učí na fakulte manažmenť povedala mi že má toho vela že nemá čas že ona sama má už 10 bakalariek a dalsiu uz nechce :(
monika1991
25.02.15,05:33
ona už viac brať ani nemôže, lebo tento rok smernice znižovili počet BP na školiteľa a 10 je maximum.a na tom študijnom si sa bola spýtať?? škola ak nemá už interných profesorov, alebo aj doktorant Ti môže robiť školiteľa, mala by Ti priradiť nejakého externého, s kt. musí uzavrieť dohodu.Oblasť manažment je široký pojem, aká je téma tvojej BP???
DANAK1
25.02.15,05:49
joj, nezávidím Ti, blbá situácia. Hlavne to nenechaj tak, treba kontaktovať študijné oddelenie a s nimi to riešiť, inak Ty budeš mať problémy pri obhajobe, že si to so školou neriešila...
korela
25.02.15,09:59
Alebo aj za šéfom katedry, čas beží.