muro1111
26.02.15,09:35
muro1111, nemáte prístupové práva k požadovnej stránke. Toto je možné z viacerých dôvodov:

Váš užívateľský účet nemá dostatočné práva na prístu k požadovanej stránke. (napr. chcete písať do uzamknutej časti pre nové príspevky)
Pokúšate sa upraviť príspevok niekoho iného, dostať sa na administrátorské nastavenia, alebo iné výhradné časti Porady?
Ak sa pokúšate poslať príspevok, je možné, že administrátor Vám zrušil toto právo, alebo je Vaša aktivácia v procese.
kopretinka
26.02.15,08:56
.......asi chyba v metrixe......toho je tu viac....mne píše to isté,keď si chcem pozrieť nového člena....ale že si nemôžeš pozrieť vlastný profil....
Chobot
26.02.15,09:22
Richard by ti to vysvetlil presnejšie, ale ide v podstate o toto.

Noví členovia, ktorí majú dynamickú IP adresu sú zaradení do skupiny čakajúcich na moderovanie. Je to urobené kvôli jednému členovi, ktorý mal na porade stovky mien a kazil úroveň porady. Z tej skupiny potom musí richard nových členov buď zaradiť medzi riadnych členov, alebo keď sa zistí, že ide o tú uvedenú osobu, tak ju vylúči. Dovtedy máš obmedzené možnosti na porade - napr. aj to, že nevidíš svoj profil (ale ani ja, ako moderátor ti ho zatiaľ nevidím).
muro1111
26.02.15,09:43
čudne pravidla,nechapem ako može podla ip adresy niekoho odhadnuť,ip takej internetovej kaviarne alebo knižnice použiva množstvo ludi,dik...mna ked niekto naštval inde tiež som sa stal inym pohlavim,inym nickom,inym živlom..
kopretinka
26.02.15,09:56
a nie si muro zo SME fotky? :D
buchač
26.02.15,10:09
Včera to bolo ešte aktuálne...bol som na Tvojom profile.
Chobot
26.02.15,10:17
Nepochopíš, keďže si nový a nezažil si, čo tu stváral ten dotyčný. To vkôli nemu sa zaviedli viaceré ochranné opatrenia.

A admin vie podľa IP adresy veľa zistiť - najmä dotyčného identifikovať.
muro1111
26.02.15,10:26
nie som ten muro,som niekto kto tu už raz bol a znechuteny odišiel ale teraz som sa potreboval pytať a znechuteny som rovnako,opytam sa a buchač ma zotrie že mam v tom hokej,človek je nešťastny,rady sa aj tak nedočka..asi ked si nevychovaš potrebneho odbornika-lekara,chemika,fyzika z potomstva tak maš smolu,ked budem potrebovať aby ma niekto sfukol hodim to na azet do fora diva a tam je svinstva nadmieru
veronikasad
26.02.15,10:57
muro1111 - v dobrom - Jurajove (buchac) príspevky treba vedieť čítať medzi riadkami. Má svojský spôsob písania, určite ťa nechcel sfúknuť ...
misoft
26.02.15,16:57
@muro1111 - Ako sa vraví - Dočkaj času jak husa klasu :D - zatiaľ máš len 19 príspevkov (v našom ponímaní si ucho ;)). Pokiaľ Richard (administrátor) zistí, že patríš sem do poraďáckej rodiny, budú ti pridelené i ostatné práva (ako ostatným). Ako iní spomínali - vstupovalo sem isté indivíduum, ktoré narobilo "zlú krv" a keď bol vylúčený, v priebehu 24 hodín bol späť pod iným nickom a pokračoval vo svojej "záškodníckej" činnosti.
Predpokladám, že zanedlho ti tie práva budú pridelené - len vydržať.
buchač
26.02.15,17:08
muro1111 (Dnes 12:26) nie som ten muro,som niekto kto tu už raz bol a znechuteny odišiel ale teraz som sa potreboval pytať a znechuteny som rovnako...opytam sa a buchač ma zotrie že mam v tom hokej,človek je nešťastny,rady sa aj tak nedočka.
=======================================
Pýtam sa:

Prečo si sa neprihlásil pod starým nickom ?
Že si zenchutený?...no a čo ?...VIEŠ TY, koľko krát som ja znechutený z tých "príspevkov - problémov"...niekedy sa mi chce zvracet...(NEBER OSOBNE).

=======================================

veronikasad niečo spomenula ohľadom toho znechutenia.
Na vysvetlenie si prečítaj aj toto...a POZORNE.

http://www.porada.sk/t255293-p68-co-sa-mi-dnes-stalo-co-ma-rozculilo-a-co-ma-potesilo-viii.html#post2684517