Tools13
26.02.15,11:40
Dobrý deň, prosím o radu..Chcem na svojom pozemku pri RD postaviť manželke maly obchod z darčekovými predmetmi, plánujem že vedľa domu postavím takú miestnosť z rozlohou 25m2 a pôjdem na obecný úrad a ohlásim to ako drobnú stavbu (sklad alebo garáž ) samozrejme že najprv to nahlasim až potom postavím.. a potom požiadam o zmenu užívania priestoru na obchod..chcem to riešiť takýmto spôsobom aby som nemusel vybavovať stavebné povolenie. A otázka.. bude sa dat zmeniť užívanie priestoru na obchod ked stavba nebude mat stavebné povolenie len bude ohlásená ako drobná stavba (sklad alebo garáž)?
Za odpovede alebo iné rady vopred ďakujem
command
27.02.15,15:18
No len ak budes betonovat, murovat a pod tak neviem ci ti obec povoli len oznamnie treba sa ist opýtať na obec. Podla zakona by to nemalo ist jednoduchou stavbou.
Tools13
28.02.15,04:28
No obci som bol ohľadom nahlásenia drobnej stavby a tým pádom že boli voľby tak mame nového starostu a nič nevie dva týždne mu trvalo kým zistil čo mi treba na ohlásenie drobnej stavby.. Ale už to mám poriešene inak..
command
28.02.15,05:31
A co to tam je za starostu co hned vyhodil uradnicku? Vzdy tam je uradnicka ktorá to ma vsetko ovladat.
Tools13
28.02.15,09:17
Stara úradnícka šla na marodku a nechce im nič poradiť a ma tam novú ktorú nemôže ešte priať ale ani ta asi nič nevie lebo manželke si menila trvali pobyt a trvalo jej to 3 týždne kým nová úradnícka (na čierno) zo starostom zistili ako sa to robí ..hold naše Slovensko
kvietok 22
01.03.15,18:17
ako?
kvietok 22
01.03.15,18:19
Ako to máte poriešene inak