dominika3210
01.03.15,17:02
Chcela by som sa opýtať či máte niekto skusenosti s Obchodnou akadémiou Imricha Karvaša v Bratislave alebo s obchodnou akademiou Dušana Metoda Janotu v Čadci?????
arizona
01.03.15,16:11
Ice dive
01.03.15,20:43
no s OA Imricha Karvaša je bývala OA Hrobáková... hej navštevoval som ju... ale už je to nejaký ten rok od maturity... tak neviem, či mám ešte aktuálne info...
dominika3210
02.03.15,14:02
Nevadi aspon aky ste mali pocit z prostredia a tak
Ice dive
02.03.15,17:34
no pocit... tak ako sa píše na stránke budova školy stojí od roku 1979... takže zariadenia boli v 90tych rokoch už značne opotrebované... akurát v tom čase otvorili fiktívnu firmu t.j. táto časť školy bola nová... postupne sa to tam obnovovalo podľa možností školy.... ja som chodil na bilinguálny smer t.j. učitelia boli z Rakúska každý rok sme mali vďaka tomu jeden dva výlety to AT t.j. dávali škole určitú úroveň.... ak to mám zhodnotiť škola ako taká bola dobrá... avšak to čo tvrdia učitelia, že zamestnávatelia vyhľadávajú absolventov tejto školy a predbiehajú sa aby absolventa zamestnali ich školy pravdou nie je... zamestnávateľom je to spravidla šuma fuk, kto má akú školu...