m.bernat@atlas.sk
02.03.15,09:53
Rad by som vedel ci pri dlhodebej praceneschopnosti mam platit uver aj ked je aj prave na to poisteny.
Mam dva uvery ktore su aj na to poistene a uz mi dosli eurace co som si nasporil aby som platil.Od zaciatku PN som zaplatil dva krat a na ten treti a mozno dalsie uz nemam nato.Lekarsku psravu som poslala odpoved bola ze do 20 prac.sni mi daju stanovisko.Mam platit ci nie....
buchač
02.03.15,09:00
Vážený klient,

ak sa vám udiala poistná udalosť, ktorú si chcete uplatniť, odporúčame Vám opätovne si preštudovať príslušné poistné podmienky. Základnou povinnosťou poisteného je poistnú udalosť bezodkladne ohlásiť poisťovni na predpísanom tlačive a priložiť potrebné doklady, ktoré máte k dispozícii.

Originál vyplneného a oprávnenou osobou podpísaného tlačiva treba poslať poštou do a ak si to situácia vyžaduje (napr. rýchle zabezpečenie obhliadky), môžete nám vyplnené a podpísané tlačivo poslať aj faxom či e-mailom. Poisťovňa Vás bude po prijatí oznámenia kontaktovať vo veci riešenia poistnej udalosti.

Podrobnejšie informácie o oznámení a likvidácii poistnej udalosti získate na ktoromkoľvek kontaktnom mieste poisťovne, ako aj na telefónnej linke zákazníckeho centra.