liviag
02.03.15,16:49
Mame stavebne povolenie na vystavbu prevadzky - restauracia. Na stavebny urad sme davali ziadost s pripojkou vody. Pripojka vody je dlha asi 450 metrov, financne dost narocne, cca 35000 € len ta pripojka, rura 100 ktora sa zvara, kedze je to mierne stupanie. Studnu nam nepovolol stavebny urad, kvoli ochrannemu pasmu ktore jednym metrom zasahuje na susedov pozemok. Ochranne pasmo studne je 10 mt. Vody je tam naozaj neurekom. Okolo nie je ziadna vystavba a ani sa neplanuje (chranena oblast). Nemozem teraz, uz pri realizacii dat spravit tu studnu, stavebnemu uradu oznamim ze tam uz bola a nasli sme ju pri vykopovych pracach. Dala by som tam cisticku vody, prisposobila by som vodu podla hygieny na pitny ucel. Asi km odo mna su domy, ktore su napojene len na studnu, jedia, piju a varia z tej vody uz desatrocia. Presla by taka zmena stavby pred dokoncenim na stavebnom urade? Aby som vlastne nemusela realizovat tu nestastnu pripojku vody? Máte niekto prevadzku napojenu na studnu? A co sa tyka poziarnikov, mate aj poziarne nadrze? Stavebne povolenie je uz pravoplatne. Dakujem krasne