IleMaurice
02.03.15,23:46
Mal som niekoľko rokov problémy s užívaním TRAMALU. V posledných 2-3 rokov mi fľaštička kvapiek / 96ml / vydržala tak max.4-5 dní. Postupne som nedokázal prestať a skúsil som ho vysadiť naraz. Teraz ho neberiem už 23 -tí deň. Psychicky a fyzicky sa cítim tak na 95%. Čo myslíte už som nad ním vyhral ? Čoho sa ďalej vyvarovať ? Ďakujem za Vaše názory. S pozdravom Vlado.
arizona
03.03.15,00:08
Vlado, drz sa! Vies kolko z nas ti zavidi tych 95 % ?

Nepotesim ta, clovek dlhodobo na niecom zavisly,ked si nebude davat pozor, moze do toho sklznut opat. Preto vsetko zalezi iba od teba a od tvojej pevnej vole.
Urobil si velky pokrok, tak vydrz.

Ako sme ti uz pisali v predoslej teme, snaz sa na to nemysliet a najdi si nieco ine, co ti bude sposobovat radosti aj starosti,cim sa budes /aj v mysli/ zaoberat.
Z mesiaca na mesiac to bude lepsie. Na jar si nezabudni dat tu ocistnu kuru,najlepsie z cerstvych byliniek,aby sa ti organy co najviac precistili. Drzime palce :-)
IleMaurice
03.03.15,03:02
Ďakujem všetkým za Vašu podporu.
evuš
03.03.15,05:01
K príspevku od Arizony niet, čo dodať...držím päste, drž sa, a ak bude kríza príď sem za nami... :-)
Anika61
03.03.15,06:44
Budes si musiet davat pozor,aby si sa opat do toho nedostal....drz sa:-)
korela
03.03.15,06:50
Blahoželám ti. A svoju budúcnosť si vytváraš iba sám. Pamätaj na to. Si silný, zdravý a úspešný muž.
bettylou
03.03.15,11:16
aby si to nepodcenil a nedal si ani trošku v ramci hesla "mam to pod kontrolou", to zvykne byť častá príčina recidívy a mohol by si sa ocitnúť presne tam, kde si prestal, nie kde si začal. (ako ten bača, čo sa teleportoval)