danredden
03.03.15,08:35
Viete mi niekto poradit, ako nastavim v Outlooku (anglicke menu), aby sa mi viacnasobna korespondencia zobrazovala v ramci jedneho emailu, rovnako ako to ma napriklad gmail ?
Zakazdym, ked odoslem alebo dostanem odpoved na email, uklada sa to ako novy "item" v schranke, co je extremne neprakticke. Skusal som rozne nastavenia cez options/mail/clean up conversation settings, ale zatial nic nemalo efekt. Dakujem
Kabaka123
03.03.15,13:20
Záleží na tom aký outlook, myslím že office 2003 toto neumožňuje, ale office 2010 by mohol

pozri toto

https://support.office.com/sk-sk/article/Nov%C3%A9-funkcie-v-programe-Microsoft-Outlook-2010-18c53bbe-8280-4fdd-b3f1-198adc57fc86?ui=sk-SK&rs=sk-SK&ad=SK.

https://support.office.com/sk-sk/article/%C3%9Avodn%C3%A9-inform%C3%A1cie-o-konverz%C3%A1cii-0eeec76c-f59b-4834-98e6-05cfdfa9fb07?ui=sk-SK&rs=sk-SK&ad=SK

Vypnutie alebo zapnutie konverzácií

Ak chcete konverzácie vypnúť a vaše poštové priečinky triediť inak - napríklad podľa dátumu - postupujte podľa nasledujúcich krokov:

Na karte Zobraziť v skupine Usporiadanie kliknite na Konverzácie a potom kliknite na značku začiarknutia vedľa položky Zobraziť správy v konverzácii.

Ak chcete konverzácie zapnúť, použite nasledovný postup:

Na karte Zobrazenie kliknite v skupine Usporiadanie na položku Konverzácie a potom na položku Zobraziť správy v konverzácii.

Ak chcete vaše nastavenia použiť na ďalšie poštové priečinky, postupujte nasledovne:

Na karte Zobraziť kliknite v skupine Aktuálne zobrazenie na položku Zmeniť zobrazenie a potom kliknite na položku Použiť aktuálne zobrazenie na iné poštové priečinky.

V dialógovom okne Použiť zobrazenie začiarknite políčka priečinkov, na ktoré chcete zobrazenie použiť. Možno bude potrebné kliknúť na šípky vedľa názvov priečinkov, aby sa zobrazili podpriečinky.
danredden
06.03.15,07:17
Mal som na mysli verziu 2010, ale velky rozdiel medzi 2007, ..10 a ..13 nie je. Dakujem za radu, zda sa, ze to ma podobny efekt, aky som potreboval.