babka - ježibabka
03.03.15,13:05
Kde by som zohnala knihu od Jarmily Pátkovej: Ľudový odev v okolí Trnavy. V antikvariáte je predaná. Nemá ju niekto doma predať alebo požičať? Ďakujem.
Jedná sa o túto:http://www.antikvariatik.sk/?podstranka=kniha&id_knihy=8265
ivka70
03.03.15,12:06
Ja by som zasla do kniznice.
babka - ježibabka
03.03.15,12:10
Ivka u nás v knižnici nieje. A Práve pre jednu knižnicu ju potrebujem. Hodím Ti link do ss,
arizona
03.03.15,12:24
Si na FB? Na FB je vela skupin na predaj knih,ja som uz kupila tiez zopar zaujimavzch kuskov za par eur.

-predaj knih za babku
-bazar knih

atd.
Ked nenajdes knihu cez vyhladavac v skupine, napis na nastenku. Vela ludi tam rozpredava docela cele kniznice
babka - ježibabka
03.03.15,12:51
Ďakujem za radu. Aktivitu pri hľadaní nechám na mladších. Totiž som nevedela, pod akým názvom pani knihu vydala. A mládež má v ich skupine jej fotky, ale nevedeli doteraz ich pôvod. Mali ich z nejakého archívu.
buchač
03.03.15,13:50
Babka...hajde sťahovať...;)
Ak nevieš, daj za úlohu mladému...
------------------------------------------------------

Ludovy odev v okoli trnavy.rar
http://www.ulozto.sk/xojh6xTd/ludovy-odev-v-okoli-trnavy-rar
babka - ježibabka
03.03.15,15:02
Ďakujem. Sťahovať neviem, (jedine tak nejakého kmína zo stromu za nohu) ale okuknem to, či na niečo prídem a večer si budem písať so synom, dám mu to za úlohu. A treba sa tam najprv prihlásiť, aby ma to pustilo?
buchač
03.03.15,17:11
Nie.
Klikneš na "stiahni". Následne zadáš kód do okienka - opíšeš tie písmenká.
Potom si stiahneš do nejakého súboru...vytvor si pod názvom...LUDOVÝ ODEV.
ZAPAMATAŤ si, kde je umiestnený...daj si ho trebárs do zložky Obrázky.
Nie aby si ho umiestnila na plochu, inak smola, nerozbalí ho.
Je to RAR súbor, takže ho je potrebné rozbaliť.
Fertig.
babka - ježibabka
03.03.15,20:23
Ďakujem, Kým som sem prišla Duško mi to urobil, ale postup čo mi tu píšeš si skopírujem (mám jeden dokument vo Worde, kde si ukladám poznámky - všetko čo neviem) a na niečom to budem skúšať.