kagi
03.03.15,22:00
Poradte prosim co robit ak mi nejde odoslat sprava na jedno cislo. Ide o to ze u mna v telefone problem nieje. Poslem spravu inym a pri kazdom mi pride ze je odoslana a dorucena. Len ked posielam priatelovy pise mi odoslana ale nevybavena. Priatel uz skusal vypnut zapnut fon pozrral nastavenia sprav aj telefonu a nic..kde je chyba?
arizona
03.03.15,21:02
A zavolat mu mozes, to funguje? A sms od inych ludi priatelovi pridu, len od teba nie?
kagi
03.03.15,21:05
Ano to funguje.ale neprichadza mu ziadna sms.od nikoho
kagi
03.03.15,21:13
Nikto neviete co robit?? prosim na nete neviem nic na tuto temu najst
arizona
03.03.15,21:14
tak potom chyba je u neho v nastaveniach. Nech si skontroluje, ci nema nieco bloknute,alebo ci ma spravne zadane cislo na sms-v nastaveniach. Ak sa ihruskal s mobilom, mozno nechtiac vymazal cislo,alebo posledne z cisiel, co sa tiez stava...Ak to nedokaze sam, nech ide do predajne k svojmu operatorovi,oni mu to nastavia.
kagi
03.03.15,21:16
nastavenia ma v poriadku ma tam presne to co ja. ani bloknute nema nic pozerali sme. len neviem teraz co znamena nastavenie cisla v sms. to najdem kde prosim? dakujem
allgreen
04.03.15,04:17
Skuste zavolat operatorovy, mne tak prestali chodit sms z banky, nemohol som sa prihlasit do internet bankingu.Ze sa niekde zasekla sms a za nou vsetky dalsie.Nejak to resetli a prislo mi 20 sprav zasebou.
buchač
04.03.15,06:48
O akom telefóne je reč ?