Martin00000
14.05.06,23:08
Dobry den,
Chcel by som Vas poprosit o radu. Snazil som sa najst nejake veci na nete, ale akosi sa mi nedari. Jedna sa o nasledovne. Chcel by som dovazat elektroniku z Ciny a neviem ako je to s Clom (kolko sa plati), dalej ci treba nejaky certifikat z TSU ...
Bol by som velmi vdacny ak by niekto napisal - kto ma skusenosti alebo teoreticke znalosti. Pomohol by aj nejaky odkaz na web kde by som si to mohol precitat. Dakujem za vsetky Vase reakcie a prajem pekny vecer/den.
S pozdravom Martin
Fernanda
27.05.06,17:25
Ahoj, ja bych z toho vycouvala hned. Tu v ČR, nik nekupuje ani oblečení z Číny a nie to už elektroniku
Zita5
27.05.06,17:32
Naďa Majková
05.06.06,09:39
Ahoj, ja bych z toho vycouvala hned. Tu v ČR, nik nekupuje ani oblečení z Číny a nie to už elektroniku


Rada by som upozornila, ze ten kto neobchoduje s azijskymi krajinami, ako je Cina, Taiwan a pod. nema sancu sa rozvijat. Je tam mnozstvo kvalitnych firiem ktore maju zaujem sa etablovat v Europe, su neskutocne
prisposobivi, obchoduje sa s nimi velmi dobre, len si treba v danej komodite spravne vytipovat firmy. Vyrabaju sa tam auta, plazmove televizory, komponenty do mobilnych a inych informacnych technologii, ktore sa predavaju v celom svete.
Spolu s tovarom posielaju aj cislo prepravneho listu, ktoreho trasa sa da
sledovat na internete a presne viete kedy tovar pride.
Zdravi Nada:)
Martin00000
06.06.06,07:42
Vdaka za reakcie. Skusim pozriet tu Colnu spravu SR. A co sa tyka toho, ze nikdo nekupuje vyrobky z Ciny, tak viac menej vsetky svetove firmy vyrabaju elektroniku, oblecenie, hrnce, plasty ... no proste vsetko v Cine.
Borly
08.11.12,09:45
Zdravím

Mňa by tiež zaujímalo ako je to s certifikátom CE. Produkty, ktoré objednávam majú CE logo na zadnej strane ale číňankovia mi napísali, že certifikát nemajú. Je to potrebné pri predaji na Slovensku?

Ďakujem
krason
09.11.12,07:22
T
Vdaka za reakcie. Skusim pozriet tu Colnu spravu SR. A co sa tyka toho, ze nikdo nekupuje vyrobky z Ciny, tak viac menej vsetky svetove firmy vyrabaju elektroniku, oblecenie, hrnce, plasty ... no proste vsetko v Cine.

Napis mi ss spravu. Ja uz mam s tym skusenost a kontakty.