laky.l
07.03.15,12:11
Má niekto skúsenosti s domácim vyrovnávaním vlasov pomocou prostriedku PERMANENT KERATIN HAIR STRAIGHTENING KIT?
lujza.j
07.03.15,11:16
načo riešiš vyrovnávanie vlasov....buď rada,že ich máš .....aké máš ....sú tvoje a zdravé...:)
laky.l
07.03.15,11:23
ja som za svoje vlasy vdacná ....dostala som ten prípravok a chcela som vediet ake su riziká :)
misoft
07.03.15,11:26
Veď len skúšaj, skúšaj - potom parochne budeš skúšať.....
arizona
07.03.15,11:52
Lui,poznas to, kazdy chce akurat to,co nema. ten co ma rovne ich nataca, ten co ich ma kucerave, ten narovnava. Aj ja narovnavam cely zivot. Prv kulmou, teraz dlhe roky zehlickou. Moje,povodne kucerave mi pripadaju ako "vybuchnuta metla", to nejdem ani smeti vysypat :-D
lujza.j
07.03.15,16:39
poznám:)...skús na "vybuchnutú metlu ":Ddomáci kondicionér....ja ked vidím moje decko si žehliť tie jej cíbiky trpím za ne ako pes.....ja si roky ani nefénujem.....
babka - ježibabka
07.03.15,18:16
Ja som furt strapatá (ani si už nepamätám odkedy. asi som sa tak narodila) a vôbec mi to nevadí. Už vyše 70 rokov.:D:D
Fany
07.03.15,20:48
Ja som si to dala na vlasy asi pred rokom. Skrátila som dobu pôsobenia na polovicu (pre istotu). Úplne mi to zničilo vlasy. Vysušené, bez lesku, nepoddajné... ako slama. Nijako som to nevedela dať do poriadku, nepomohli žiadne olejčeky, ani drahé zaručené prípravky. Jednoducho to muselo vyrásť. Až teraz si môžem povedať, že mám konečne svoje "zdravé" vlasy. Ja to určite nedoporučujem.