Marína
15.05.06,12:34
Z novely zákona o sociálnom poistení vyplýva, že od 1. augusta bude zamestnávateľ za zamestnanca, s ktorým má uzavretú dohodu, povinný platiť odvody okrem úrazového poistenia aj garančné poistenie pre prípad svojej platobnej neschopnosti.
katkaj
15.05.06,10:46
Z novely zákona o sociálnom poistení vyplýva, že od 1. augusta bude zamestnávateľ za zamestnanca, s ktorým má uzavretú dohodu, povinný platiť odvody okrem úrazového poistenia aj garančné poistenie pre prípad svojej platobnej neschopnosti.

Tiež som to už postrehla. A už je tá novela schválená a podpísaná? Akosi som to teraz nesledovala
Tweety
15.05.06,10:49
Z novely zákona o sociálnom poistení vyplýva, že od 1. augusta bude zamestnávateľ za zamestnanca, s ktorým má uzavretú dohodu, povinný platiť odvody okrem úrazového poistenia aj garančné poistenie pre prípad svojej platobnej neschopnosti.
Jej, aspoň sa posnažili naši zákonodarci a pridali nám prácu navyše:mee: . Čo by sme bez nich ináč robili :rolleyes: . Ale neďakujem im za to. :p
slovex
15.05.06,11:23
Tiež som to už postrehla. A už je tá novela schválená a podpísaná? Akosi som to teraz nesledovala

áno už je aj uverejnená v zbierke:cool:
katkaj
15.05.06,11:25
áno už je aj uverejnená v zbierke:cool:


hmmmm tak to sa z toho asi už nevykrútime :mee:
nikulik
15.05.06,11:27
Nemalo to byť zavedené už skôr? Myslím, že už od 15.09.2005 sa to už tak malo robiť ak som to dobre sledovala, ale nakoniec si to rozmysleli?
slovex
15.05.06,12:48
nie nestraš!!:D - ešte som sa nedostala k tomu aby som si tuto novelu prečítala, neviete náhodou či nastala aj tá zmena ohľadom materských dovoleniek? Už by sa mal vymieravací základ z predchádzajúceho roka, takže už žiadne prerušenia ....
endrju
16.05.06,03:05
áno už je aj uverejnená v zbierke:cool: Aké číslo má tá novela? Akosi mi to uniklo. Prezident podpísal novelu zákona 461/2003 na konci minulého týždňa. Nezdá sa mi, že by redakcia Zbierky zákonov bola tak rýchla :)
slovex
29.05.06,05:13
tak novela v zbierke vyšla až teraz:rolleyes: , takže ju prikladám