nikky_niks
10.03.15,21:55
Ahojte, prosim poradte mi mobil, ktory je cenovo do 400€ - 500€ a ma super fotak. Citala som uz kade jake fora a recenzie, len ja sa neviem rozhodnut ... prosim :) Dakujem :D
Peggynka
11.03.15,05:12
Nikto sa nerozhodne za teba,lebo každý má svoje potreby a schopnosti.Moja dcéra si kúpila Apple iPhone 5S 32GB a je spokojná,je zbehlá v tejto technike.Mne by to bolo nanič,lebo to nepotrebujem.Určite ti službu na porovnateľnej úrovni urobí aj oveľa lacnejší mobil (ak to nie je pre teba imidžová :eek: záležitosť).
ivka70
11.03.15,06:31
Ak ti ide o fotak, tak urcite Sony Z3, ci uz velky alebo pre babu skor mensi compakt.
buchač
11.03.15,06:47
Ak ti ide o fotak, tak urcite Sony Z3, ci uz velky alebo pre babu skor mensi compakt.

IBA ak foťak....;)
Lebo čo sa týka samotného mobilu, tak väčšiu "šunku" som ešte teda nemal. Ovládanie a prostredie je o ničom, o 1-2 kliky viac ako u iných mašiniek. Silno som nespokojný-teraz je len ako záložný.
Ale to je môj názor...hodnotím mašinu ako celok.

Išiel by som do HTC...
Žabinka
11.03.15,06:56
ja ti napíšem, ktorý určite nie.. na celej čiare ma sklamal Sony Xperia M -najhorší fotoaparát, aký som kedy videla.. dcéra má Huawei G620s, najprv sme sa na tom zabávali, že Huawei, ale je s ním veľmi spokojná.. a fotí krásne fotky..
nikky_niks
11.03.15,07:00
Dakujem za nazory, ja som vo Viedni a tu v obchodoch teraz fici Wiko,tusim ze vyrobca je podobny predchodcovi Sony Ericsson ... sudim podla toho ich znaku W ...lebo taky isto davali kedysis oni na mobily :) Je robeny aj na dve simky, co je vyhoda a ma 16 megapixelovy fotak a predny ma dokonca 8 mega, 2 GHz procesor, no vyzera byt fajn ... len neviem ci sa pustat do neznamej znacky ... lebo ta z1 je fakt ako tehla :(
viktorviktor
13.03.15,18:19
Wiko je francúzska firma, prvým aparátom bol Wiko Wax
nikky_niks
13.03.15,20:11
Aha, no to nevadi, lebo ja som siahla po inom :) Ta znacka mi nevravela nic, ma kazdy odhovoril...tak napokon som sa rozhodla pre HTC Desire EYE ... nema Boh vie aky fotak, ale tak postaci mi to, a je cenovo dobry :)
arizona
13.03.15,20:13
Podla mojich skusenosti a mobilov, co som mala v rukach, najviac sa mi pacia fotky z Iphonov
vlado 33
13.03.15,20:29
Aha, no to nevadi, lebo ja som siahla po inom :) Ta znacka mi nevravela nic, ma kazdy odhovoril...tak napokon som sa rozhodla pre HTC Desire EYE ... nema Boh vie aky fotak, ale tak postaci mi to, a je cenovo dobry :)
Nezabudni očistiť sklíčko ( objektív) .
nikky_niks
13.03.15,20:44
Hmm, a to ako preco ?
buchač
13.03.15,20:48
Išiel by som do HTC...



...tak napokon som sa rozhodla pre HTC Desire EYE ...

Čo som vyhral ???? ;) :D :D :D
vlado 33
13.03.15,21:07
Hmm, a to ako preco ?
Lebo z miniatúrneho čipu dostaneš tak mindráky. Nakoniec zistíš, že mobil nie je to pravé kapustové.
http://www.itnews.sk/2014-05-23/c163295-mythbusters-cim-viac-megapixelov-tym-lepsia-fotka Na druhej strane, lepšie s mobilom ako s ničím.