adulique
15.05.06,16:04
Mam len dohodarov. Este dnes potrebuje vyplnit tlacivo do socialnej poistovne.Nerozumim kolonke "pocet dni" a "vymeriavaci zaklad pre UP". Aky pocet dni sa tam dava? Vsetci tito dohodari su u mna na dohodu 7 dni z daneho mesiaca. Dava sa tam toto cislo 7, alebo kolko konkretne odrobili dni? A vymeriavaci zaklad pre UP je iba hruba mzda , ktoru im vyplatim? Dakujem.
Tweety
15.05.06,14:07
Mam len dohodarov. Este dnes potrebuje vyplnit tlacivo do socialnej poistovne.Nerozumim kolonke "pocet dni" a "vymeriavaci zaklad pre UP". Aky pocet dni sa tam dava? Vsetci tito dohodari su u mna na dohodu 7 dni z daneho mesiaca. Dava sa tam toto cislo 7, alebo kolko konkretne odrobili dni? A vymeriavaci zaklad pre UP je iba hruba mzda , ktoru im vyplatim? Dakujem. Počet dní uvedieš 7, VZ na UP je ich odmena ( HM)z tej dohody.
adulique
15.05.06,14:11
a ked je ta dohodnuta mzda hodinova? Alebo chapem dobre, ze je to mzda,kotru im vyplatim? Dakujem
Tweety
15.05.06,14:13
a ked je ta dohodnuta mzda hodinova? Alebo chapem dobre, ze je to mzda,kotru im vyplatim? Dakujem Áno, je to presne HM, ktorú im vyplatíš.AK je hodinová, tak tam daj počet dní taký, aby ti vyšiel prepočet na dni a na hodiny.
Szabóová Verona
15.05.06,14:19
Myslim,že máš dohodárov zahlásených do Soc.poisťovne. Na mesačnom výkaze máš napísať počet kalendárnych dní koľko daný mesiac má. Napr. zahlásil si ich 10.mája, tak za máj máš napísať v mesačnom výkaze 21 dní, za jún 30 dní, ........ Vymeriavaci základ na UP je hrubá mzda.
Dúfam,že som Ti pomohla Verona
adulique
15.05.06,14:22
DAkujem vsetkym, velmi ste mi pomohli:)
Tweety
15.05.06,14:23
DAkujem vsetkym, velmi ste mi pomohli:)
Vďačne, aj inokedy.:cool: