Luciusus
12.03.15,17:35
Ahojte, opytam sa strasnu otazku a vsetci ma ukrizujete, ale napriek tomu skusim sa opytat. Mam zilovu trombozu na jednom lytku a picham si uz 2 tyzdne Fragmin - 12 500. Dodrziavam vsetko co bolo povedane, ci skor nebolo, ale som sa docital na webe, lebo moja lekarka mi toho vela nepovedala. Tak cca. o dva tyzdne ma caka ucast na jednej oslave a podla informacii na webe, spolu s liekmi na riedenie krvi nesmiem konzumovat alkohol... to chapem. A teraz otazka - skutocne nic vôbec? Nie som alkac, ale caka ma okruhla narodeninova oslava a stravim ju aj pri dzuse - ale rozmyslal som, ci by mi pivo velmi uskodilo ( na ziaden iny alkohol ani nemyslim ). Nechcem v ziadnom pripade ohrozovat svoje zdravie a nechcem riskovat plucnu emboliu ci nieco viac. Len som chcel vediet vas nazor a skusenosti.

A teraz mi nalozite predpokladam :)
Dik. L.
buchač
12.03.15,17:18
Fragmin je na riedenie krvi.

=============================

Zvyšok som vymazal ...
Kabaka123
12.03.15,17:20
len lieky sa s alkoholom veľmi neglajchajú :)
buchač
12.03.15,17:23
Myslím si, že som dostatočne jasne napísal.....či ?
Ten zvyšok je napísaný predsa medzi riadkami.... ;)

P.S.:
Ja som už pekných pár rokov trápne triezvy...práve kvôli DIA.
Maximálne ovoniam korkovú zátku od vína a len takto degustujem kvalitu vínka.
Kabaka123
12.03.15,17:24
:)
arizona
12.03.15,17:27
Ja som tiez fragmin brala takmer dva mesiace. Ked prisla navsteva,obcas som si dala pohar vina. Prezila som to.
Ak ides na oslavu a planujes si vypit,myslim, ze sa nic strasne nestane,ak davku radsej vynechas.
Luciusus
13.03.15,06:08
Buchač plne s tebou suhlasim. Zaujimalo by ma, co sa stane, ak sa zriedi zriedena krv este alkoholom. Pravdepodobne by mohlo nastat nejake krvacanie ( do mozgu, do vnutornych organov ) a to mi za pohar alkoholu nestoji.
pankratz
13.03.15,06:29
Manželka mala tiež fragmin, bola na neho alergická, museli sme ho zmeniť.
Tá troška alkoholu by mi vôbec nechýbala, ak ide o zdravie.
Luciusus
13.03.15,06:44
Ako sa prejavovala manzelkina alergia. Mne z neho bolo tiez zle, ale povedali mi, ze na Fragmin nikto nikdy alergicky nebol...
buchač
13.03.15,12:26
FUJTAJBL...teraz som sa mierne dožral ...
Že vraj nevhodný príspevok ...

Doporučujem "hodnotiteľovi" , nech vráti školné a
naučí sa čítať !
Kabaka123
13.03.15,12:33
máš pravdu buchač... však sme všetci ... pochopili... len niekto asi nie...
to bol asi ten istý... čo označil aj môj príspevok za nevhodný... hoci neviem prečo...
lujza.j
13.03.15,12:36
Krvacat sa da aj smerom von.....co je myslim pravdepodobnejsie....
Luciusus
13.03.15,13:25
Pockaj, to akoze ja som klikol na nevhodny príspevok? Ak ano, tak len omylom - neviem o tom. Tvoj príspevok bol uplne v pohode, tak nechapem.