vronik
12.03.15,19:02
som ciastocny invalidny dochodca na 60 percent, v oktobri som mala komisiu na prehodnotenie zdravotneho stavu a bolo mi povedane, ze zatial mi invalid nechaju, pockaju na dalsie krvne vysledky, a ked budu nadalej dobre, tak mi znizia pod 40, co znamena, ze mi ho odoberu, teraz uz cakam na tie vysledky, bo som uz na vysetreni bola, ale medzicasom som otehotnela, a chcem sa spytat, ci som nejakym paragrafom chranena pred odobratim invalidneho dochodku, myslim, podobne ako ked clovek je zamestnany, a nemozu ho prepustit z prace
Katy a R
12.03.15,18:06
koľko % ti uznajú (či znížia, alebo nie) - to záleží od tvojho zdravotného stavu. tehotenstvo na to nemá vplyv. Alebo možno má ? - usúdia, že tvoj zdravotný stav sa naozaj zlepšil. (ale rozhoduje o tom komisia, tak len čakať ti ostáva)
mili73
08.04.15,12:52
Zaujímavá debata - to by aj mňa zaujímalo, pri niektorých ochoreniach má tehotenstvo vplyv aj na zdravotný stav..napr. pri mojej dg. väčšina žien cíti zlepšenie, ale iba subjektívne...(bez bolestí kĺbov a tak) , avšak aj podľa krvných výsledkov to býva horšie (zhoršujú sa niektoré zápalové markery). Treba už iba počkať na komisiu.