nikulik
16.05.06,07:59
Ahojte, zdravím všetkých. Potrebovala by som poradiť.:o Máme jedného pracovníka, ktorý u nás vykonáva manipulačné práce, čiže keď máme pre neho prácu tak pracuje. Ale ak nie tak je doma. Zamestnali sme ho na TPP, je to dôchodca-starobný dôchodok, ročník 33. Čo môžem použiť ak nepracuje? Môžem použiť voľno bez náhrady mzdy? Vtedy ho musím odhlasiť zo SP-prerušenie poistenia?:confused:
Braňo
16.05.06,06:23
Prijali ste ho na celý úväzok? :rolleyes:
monika32
16.05.06,06:51
Pokiaľ zamestnavas na riadnu pracovnu zmluvu, si povinna zamestnancovi poskytovať prácu v plnom rozsahu na zaklade PZ. V opačnom prípade, mu dni kedy nepracoval z dôvodu že si mu nezabezpecila pracu (prekažka na strane zamestnavateľa) musís platit nahradu.
Volno bez nahrady mzdy z akeho dovodu?
Ale odhlasuje sa z poistenia.
Na takuto pracu ste mali skor dat dohodu.Na konkretny vykon prace. Ked tam nie je pravidelnost vykonu prace.
nikulik
16.05.06,07:36
Pracovný úväzok je na 6 hodin denne.
On už bol na dohodu minulý rok, ale mal vysoký príjem, čiže by musel zbytočne platiť do ZP poistné z príjmu. A keď je trvalo zamestnaný môže si požiadať aj o zvýšenie dôchodku, či nie? Proste sme sa tak rozhodli no. Sme dohodnutý tak, že keď nie je robotka, tak mu dám odpracovaný celý mesiac do výplatnej pásky. Viem, že to nie je správne, ale pre nás ľahsie a pre neho výhodnejšie. Ale teraz ide o to, že pri kontrolovaní dochádzky za január som zistila, že pracovník v danom mesiaci 2 dni nepracoval, a dala som mu tam to voľno bez náhrady mzdy. To som ešte nevedela, že sa musí na tie 2 dni odhlásiť z poistenia. Co sa s tým dá robiť? Poradíte mi niečo?
monika32
16.05.06,07:52
No mas dve moznosti:
1. Bud si v tom januari nejak umelo upravis tu dochadzku, ze pracoval aj tie dva dni co nebol, a ak ma premie tak mzdu presunies na tie dva dni. Urobit to tak, aby si zachovala hrubu mzdu.Tazko povedat.
2. Odhlasis tie dva dni z poistenia - to musis prerusit urcite, ak ti tam figuruje nepl. volno. no ale musis ratat s tym ze dostanes penale za oneskorenu oznamovaciu povinnost. Myslim ze vyska je individualna podľa rozhodnutia pobocky Soc. poistovne.
nikulik
16.05.06,08:21
No mas dve moznosti:
1. Bud si v tom januari nejak umelo upravis tu dochadzku, ze pracoval aj tie dva dni co nebol, a ak ma premie tak mzdu presunies na tie dva dni. Urobit to tak, aby si zachovala hrubu mzdu.Tazko povedat.
2. Odhlasis tie dva dni z poistenia - to musis prerusit urcite, ak ti tam figuruje nepl. volno. no ale musis ratat s tym ze dostanes penale za oneskorenu oznamovaciu povinnost. Myslim ze vyska je individualna podľa rozhodnutia pobocky Soc. poistovne.

A dalo by sa to aj tak, že by som mu dala, že tie dva dni pracoval a poslala by som opravné výkazy do SP?
Ono je to totiž ten problém ešte, že ako to tak teraz kontrolujem som zistila, že v r. 2005 som dala jednej pracovníčke vo februári 3 dni voľno bez náhrady mzdy, a v mes. apríl a jún 2 a 3,5 hodiny neospravedlnenú neprítomnosť.
Je to veľmi zlé?
nikulik
16.05.06,09:36
Poradíte mi niekto??? :confused:
monika32
16.05.06,10:48
Mozes urobit opravny vykaz jasne...musis ale doplatit aj poistne, lebo sa ti zmeni VZ.
nikulik
16.05.06,11:05
Mozes urobit opravny vykaz jasne...musis ale doplatit aj poistne, lebo sa ti zmeni VZ.

No to ano, to mi je jasne, ale musim ratat aj s tym, ze ked dam tie opravne vykazy tak je tu kontrola ako na koni nie?

Ďakujem pekne,:) skusim tie opravné výkazy. Aj tak máme v SP preplatky, možno sa to tymto vyrovná.
eav77
16.05.06,11:20
Ahojte,
potrebovala by som overit co je spravne:
za neodpracovanu 1 hod-na vyplatnej paske volno bez nahrady mzdy, musi nahl. VbNM na SP,ZP?
A ako je mozne, ze sa to zamestnanec dozvie az z vyplatnej pasky, nie je nejaky predpis,ze o VbNM ma vediet aj zamestnanec?
nikulik
16.05.06,13:23
Ahojte,
potrebovala by som overit co je spravne:
za neodpracovanu 1 hod-na vyplatnej paske volno bez nahrady mzdy, musi nahl. VbNM na SP,ZP?
A ako je mozne, ze sa to zamestnanec dozvie az z vyplatnej pasky, nie je nejaky predpis,ze o VbNM ma vediet aj zamestnanec?

No keď som sa správne dozvedela tu na porade tak VbNM sa musí nahlásiť do SP ako prerušenie poistenia. Do ZP to neviem. Doplňte ma niekto...
A čo sa týka toho kedy sa to zamestnanec dozvie. Nechapem trošku tejto otazke, pretoze zamestnanec by mal vedieť, že mu v danom mesiaci chýba nejaka ta neodpracovana hodinka. A neviem ako ostatní ale ja vymeškanie so zamestnancami konzultujem. Možno aj preto, že máme 25 pracovníkov, no neviem či by sa to dalo pri 100-ke.
nikulik
18.05.06,08:26
Chcela by som sa ešte niečo opýtať. Čo sa dá dať namiesto neplateného voľna pracovníčke keď 3,5 hod. z jedného dna nepracovala, tak aby sa nemusela odhlasovať zo SP?
nikulik
22.05.06,06:41
No mas dve moznosti:
1. Bud si v tom januari nejak umelo upravis tu dochadzku, ze pracoval aj tie dva dni co nebol, a ak ma premie tak mzdu presunies na tie dva dni. Urobit to tak, aby si zachovala hrubu mzdu.Tazko povedat.
2. Odhlasis tie dva dni z poistenia - to musis prerusit urcite, ak ti tam figuruje nepl. volno. no ale musis ratat s tym ze dostanes penale za oneskorenu oznamovaciu povinnost. Myslim ze vyska je individualna podľa rozhodnutia pobocky Soc. poistovne.

Ten prvý bod je super napad, az teraz som sa na to lepsie pozrela, lebo prémie má, to by sedelo tak aby sa zachovala pôvodná HM. Ale mám tam jeden mesiac, konkrétne jún kedy prémie nemá pracovníčka, takže musím ju odhlásiť z SP? Sú to len 2 hodiny.
:rolleyes: Čo je podľa Vás lepšie, odhlásiť ju z SP na tie 2 hodiny-mala neospravedlnenú neprítomnosť ALEBO upraviť mesačný výkaz, -t. z. že by som jej dala ze pracovala a upravila by som výkaz čiže by sa zmenila výška odvodov.
nikulik
22.05.06,10:29
Nikto mi nevie poradiť??? :mee:
dugilu
22.05.06,10:33
Nikto mi nevie poradiť??? :mee:

no voľno bez náhrady mzdy! alebo žeby absencia xixi :D