mimi14891
13.03.15,14:45
Prosim Vas pomozte mi, uz je to rok co byvame v podnajme ... co mame robit poradte nam .. Ustavicne nam nechava pred dverami odkazy, abt sme jej nekopali do kobercekov pred dverami .. aby sme riadili a podobne. Uz to trva rok .. Naposldy mi vynadala. Aj ja som len clovek a mam dake prava. Vela ludi malo s nou konflikty, kvoli nej zrusili lavicku pred panelakom, lebo jej to vadilo. Ona nie je v poriadku.
Prosim, pomozte mi, co mame robit?
Tweety
13.03.15,13:48
Uprav si písmo na malé. Dodržuj Etiketu.
Jarka 1
13.03.15,13:48
Aj ty jej začni nechávať odkazy, aby ti nenechávala odkazy, ale ak niečo má, nhech to povie rovno. A môžeš jej ich nechať aj na nástenke.
mimi14891
13.03.15,13:52
ODPISOVALA SOM JEJ NA JEJ ODKAZY.ALE VZDY KED NA STRETLA TAK MI VYNADALA
Jarka 1
13.03.15,13:55
Ak jej nijako neškodíš, tak len ignorovať.
ivka70
13.03.15,13:59
Vypni si ten Capslock, velke pismena sa povazuju na internete za kricanie, my nepotrebujeme, aby si na nas kricala.
mimi14891
13.03.15,14:02
ved napriklad dneska mi vynadala,ze ju ignorujeme ze ja jej nepozdravime, a tak..ona chora vsetko jej vadi ,staci mala smietka na chodbe a je zle...podla mna clovek neni v poriadku ked naha zlikvidovat lavicku pre vchodom,lebo ju ludia rusia..a je toho viac...
ivka70
13.03.15,14:08
Zjavne si malo asertivna a suseda vidi, ze sa nevies branit, tak si dovoluje.
Vyzera, ze je taky utocny typ, ktoremu stale nieco vadi.
Ak to nevies ignorovat, musis jej utoky vracat naspat.
Ja by som sa jej napr. oznamila, ze ak jej vadi, ze doteraz si sa jej kobercekov nedotkla, tak jej ich mozes zacat skopavat zo schodov - pravidelne.
A kludne jej povedz, ze ju udas na policii, za neustale obtazovanie, ze dokazov na listockoch mas uz nazbieranych dost. Ze ci chce zacat dostavat predvolania na policiu a mestsky urad .... ze jej to zariadis.
A tak.
buchač
13.03.15,14:16
Ustavicne nam nechava pred dverami odkazy,
Nechávajte jej aj vy...
abt sme jej nekopali do kobercekov pred dverami
Nekopali ste doteraz ? Nuž začnite...
.. aby sme riadili a podobne.
Riadite ? Nuž neriaďte...
Uz to trva rok .. Naposldy mi vynadala.
Vynadaj tiež...
Aj ja som len clovek a mam dake prava.
Si si istý ?....lebo ja niekedy teda nie...
Vela ludi malo s nou konflikty, kvoli nej zrusili lavicku pred panelakom, lebo jej to vadilo. Ona nie je v poriadku.
Vy ste ???
Prosim, pomozte mi, co mame robit?
Všetko a nič....
mimi14891
13.03.15,14:31
som v poriadku ....to asi vy nieste
Jarka 1
13.03.15,14:36
mimi14891 a to čo malo byť ten komentár?
mimi14891
13.03.15,14:41
to nepatrilo vam..ja potrebujem pomoc kam sa mam obratit, na pravnu pomoc,alebo ci mam napisat staznost,ak sa aj da tak komu...si neviete predstavit,ake je zit stakou osobou na blizku..neprajem nikomu
Jarka 1
13.03.15,14:47
No moja, viem si predstaviť. Mám také a skončilo to tak, že sa s takým susedom úplne, ale úplne nikto v dome nerozpráva, ani ho nezdraví. Proste luft, akoby neexistoval. Rady si tu už dostala, tak si vyber. Nemysli si, že keď sa pôjdeš niekde sťažovať, že suseda sklapne. Práve naopak. Ak ju nedokážeš doslova a do písmena ignorovať, tak potom máš problém ty. Ani keby som mala 20 a suseda 80, tak by som nestála a nečakala kým mi vynadá. Jednoducho by som ju obišla bez pozdravu a zatvorila jej pred nosom dvere. Bez toho aby som jej odpovedala, alebo ju urážala.
mimi14891
13.03.15,14:52
dakujem vam vsetkym za rady...nakoniec som zistila ze ja som chora dakujem pekne
buchač
13.03.15,14:55
mimi14891 (Dnes 16:31) som v poriadku ....to asi vy nieste
=================================
POCHYBUJEM, ale to je vedľajšie...
-------------------------------------------------

Možno nie som v poriadku....ale kto z nás je normálny ???
Lebo normálny si myslí, že je normálny a nenormálny si myslí, že je nenormálny. Alebo normálny si myslí, že je nenormálny a nenormálny si myslí, že je normálny..
------------------------------------------------
Lenže pani ma asi problém so zdravím a tudíš nie je normálna.
Lenže niekedy je aj ten chorý (nenormálny) jedinec viac normálnejší od normálneho prostredia.
------------------------------------------------

Ja na rozdiel od ne/normálnych by som si vedel aspoň rady a nenadnášal ich kade tade po internete...
Jarka 1
13.03.15,15:23
mimi14891 (Dnes 16:52) dakujem vam vsetkym za rady...nakoniec som zistila ze ja som chora dakujem pekne

Nikto ti nepovedal, že si chorá. Každý ti tu odpovedal, ako najlepšie vedel. Problém je asi v tom, že si nedostala presne odpoveď akú si chcela. Ale potom si vlastne žiadnu radu nepotrebovala. Konkrétne za seba môžem napísať, že som poradila ako som najlepšie vedela. Mala by si poďakovať a nie sa urážať. Veď sa správaš ako tá suseda, ktorú za to kritizuješ.
misoft
13.03.15,16:45
mimi: očuj - nech si kričí, koľko chce.... je to JEJ problém, nie tvoj. Nepoznám vekové zloženie "obyvateľstva" vchodu, ale jedna rada. Naďalej JU igboruj, ale ostytných zdrav zďaleka, udržiavaj spoločenský kontakt. Baba sa istotne bude iným sťažovať na to, že aká si ty "fuchtľa", ale susedia si urobia svoj obraz. Napokon sa stane, že babu budú ignorovať aj ostatní......
A papieriky?
Kua, Šupni jej ich späť pod rohožku - šak "adresát neznámy"......:D