msports
15.03.15,16:31
Ahojte,
nakupoval uz niekto z Vas na www.monaliza.sk (http://www.monaliza.sk/) ?
Chcem si objednat nieco ale uz som sa par krat nechala oklamat na internete tak sa radsej spytam tu nakolko sem chodi dost ludi a mozno uz mate skusenost.
Dakujem
lujza.j
15.03.15,15:40
ja nie...pozerala som len topánky ceny vysoké.....
msports
15.03.15,15:43
Ja som sa na tej stranke stravila hodinu ale nasla som aj za dobre ceny veci avsak rozmyslam nad objednanim lebo tento obchod nepoznam.
arizona
15.03.15,17:07
Dvaja Slovaci, firma zalozena v GB iba nedavno,ani nie pred pol rokom...asi by som sa bala nieco objednat.
blowk
16.03.15,20:56
tato slovenska mentalita :) Firma zalozena v UK je nieco zle ? Dnes je to uplny standard a ma to vacsie vyhody ako fungovanie slovenskej s.r.o., kvoli nasej byrokracii, kt. je neskutocna.Kolegyna v robote si objednavala z tohto obchodu a vpohode jej to prislo bez problemov.Vysoke ceny su skor vecou nazoru kazdeho.Kupit si nike tenisky za 50 EUR alebo chodit s rozlepenymi spickami na teniskach za 10 euro a kazdy den sa obavat ci nahodou nebude prsat aby ste nemali nohy ponorene do strbskeho plesa je uz na kazdom si myslim.Pozhliadnuti tejto debaty som si preklikal eshop a maju tam fakt aj drahe polozky ale da sa najst aj idealny pomer cena - kvalita.
Sorry za esej :)
terezamaria
16.03.15,21:03
Nie, nemám záujem tu nakupovať, ceny sú veľmi vysoké.....je kopec dobrých obchodov s nižšími cenami.
liliana230
03.08.15,09:11
Ahoj, ja som tu už nakupovala par krat a mozem len odporucit..maju obrovsky vyber tovaru, takze myslim ze kazdy si najde svoje ci uz drahsie alebo lacnejsie kusky...ja som spokojna ako s kvalitou, dodanim aj komunikaciou s tymto eshopom..takze nemusis sa bat :)
gabimokosova
03.08.15,09:31
Kupovala som od nich tričká značky QuikSilver, prišli v poriadku, sú kvalitné.
anne69
01.03.16,11:09
Áno kupovala. Všetko O.K.