fortunka
16.03.15,13:24
Ako v praxi vydávate stravné lístky? Napr. príde nový zamestnanec, nastupi.. a dám mu hneď na celý mesiac lístky? (a čo ak nebude robiť toľko aby vedel vôbec vyplatiť lístky z výplaty.. napr. za dva dni skončí...) A následne sa to kráti v ďalšom mesiaci? Alebo je to stále v poriadku vydávať lístky za mesiac spätne?
Veľa protichodných názorov som našla... a teda ak mám začať dávať dopredu, tak to bude chcieť väčšiu prerábku papierov :)))
ivka70
16.03.15,12:25
Traba mat na to interny predpis.
Akakolvek kontrol akceptuje vydavanie stravnych listkov dozadu napr. spolu s vyplatnou paskou za predchadzajuci mesiac podla skutocne odpracovanych dni.
Tweety
16.03.15,12:27
Lístky vydávame dopredu na mesiac ale počas SD by som možno dala vopred napr. na polovicu mesiaca a potom zas, takto by som postupovala iba v prípade, ak má malý príjem, a bol by problém s vrátením sumy za SL, na ktoré nevznikol nárok. Ale veľa záleží aj o Interných Predpisov firmy.
fortunka
16.03.15,12:59
tak si urobim predpis k tomu, mam to takto pozadu uz roky... cize by som musela vydat v jednom mesiaci listky 2x aj tak
ivka70
16.03.15,13:00
Tak si nechod komplikovat situaciu zbytocne.
fortunka
16.03.15,13:08
len som to chcela mat spravne :) aby nebol problem :)
Llívia
17.03.15,13:16
Ak má firma výplatný termín posledného a vtedy aj vydáva výplatné pásky, nový zamestnanec sa dostane k stravným lístkom po 2 mesiacoch. Potom stravné lístky skutočne spĺňajú to, na čo sa zamestnancom dávajú :D
fortunka
18.03.15,11:08
rovnako ako vyplata o dva mesiace.. ;)
Llívia
18.03.15,11:14
Výplata o dva mesiace svoj účel spĺňa, stravné lístky nie ;) Stravné lístky slúžia na zabezpečenie stravovania v ten deň, kedy na ne zamestnancovi vznikol nárok ;)
Llívia
23.03.15,13:24
Pri výplate to máš odobrené aj Zákonníkom práce, ten výplatný termín "pozadu" ;) Pri stravenkách ich vydávanie "pozadu" odobrené ZP nemáš:
§ 152 Stravovanie zamestnancov
(1) Zamestnávateľ je povinný zabezpečovať zamestnancom vo všetkých zmenách stravovanie zodpovedajúce zásadám správnej výživy priamo na pracoviskách alebo v ich blízkosti. Túto povinnosť nemá voči zamestnancom vyslaným na pracovnú cestu, s výnimkou zamestnancov vyslaných na pracovnú cestu, ktorí na svojom pravidelnom pracovisku odpracovali viac ako štyri hodiny. Povinnosť zamestnávateľa ustanovená v prvej vete sa nevzťahuje na zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme v zahraničí.
KEJKA
23.03.15,13:31
Stravné lístky treba vydávať dopredu. Nikto však netvrdí, že musí ich dostať na celý mesiac.
ZP určuje povinnosti zam-eľa zabezpečiť stravu. Zam-ec má možnosť tie SL kúpiť, ak ju nevyužije - jeho problém. Takže novému zam-covi by som umožnila si SL kúpiť napr. na týždeň dopredu, tým je povinnosť splnená.
Fakt, že sa to obvykle rieši zrážkou zo mzdy - to je iná otázka a tento spôsob by som začala uplatňovať až po mesiaci.