Mário22
18.03.15,05:42
Ked poruším pracovnú disciplínu by mi mal zamestnávatel o tom povedat a mal by som s tim suhlasit a podpisat o tom papier nie ? prosím Vás potreboval by som poradit.Zamestnavatel mi siahol na výplatu po tom ako sme sa dohodli o ukončení pracovného pomeru..uvediem dalej čo mi povedal prečo mi strhli peniaze...Od 26.5.2014 som zamestnany na dobu neurčitú s 3 mesačnou skušobnou dobou. Asi tak po 2 mesiacoch som ochorel a v deň ked som mal volno som šiel doktorovi ,vzhladom na to že pracujem ako kuchár tak som neustále v kontakte s potravinami takže by som vobec nemalpodla zdravot ochorenie druhím zamestnancom ale aj zákazníkovvypísal ma na týžden PN,samozrejme som hned PN-ku niesol zamestnávatelovi a dal do povedomia že som chorý,a že nemožem nasledujúci pracovný deň príst lebo som chorý. Zamestnávatel mi ale povedal že to nech si ani neskúšam tam nosiť PN-ky že musím ist do práce aj ked som chorý,že nemá kto druhý robiť..to bolo v piatok a mal som pracovať v sobotu a v nedelu,potom 2 dni volno no tak som musel isť do práce aj chorý s horučkou a črevnou chrípkou, nemohol som si dovolit že prídem o zamestnanie. Našťastie dali mi volno další deň nech sa trochu doliečim plus 2 dni volna a zasa do práce.Takže u doktora som v čakarni 3 hodiny čakal zbytočne ked mi ani PNku neuznali...o pol roka to bolo niekedy v Januari som zasa ochorel volám do práce že nemožem príst že som chorý a znova sa opakovalo to isté.že mám ist doktorovi si len pre lieky a nech prídem čo najskor budem môct ked mi bude lepšie.celý deň som doma ležal,u doktora som nebol bol som v lekárni iba.Zbytočne čakať 3 hodiny u doktora aby mi dal živočíšne uhlie alebo niečo na nevolnosť.Na druhý den som šiel do práce a zamestnávatel pýtal odomňa ospravedlnenie od lekára.Povedal som im jak to bolo minule s tou PNkou,velmi sa im to nepáčilo že nemám potvrdenie.. Začal som si hladat druhú prácu, stále som bol ale zamestnaný chodil som do práce každý nikdy som nevymeškal,neporušil pracovnu disciplinu..2 krát som bol chorý 2 krát som dal zamestnavatelovi dopredu vediet o zdravotnom stave a aj tak som do práce ísť musel.Dalším dovodom mojho odchodu bola práca.stále mi pridávali robotu a nechali ma samého s jednou s pomocničkou variť na ples pre 160 ludí, zamestnávatel je povinný zabezpečit zamestnancov aby prevádzka išla ako má a nebolo na jedneho kuchára tolko práce.Som sa barskedy aj 12 hodin nezastavil,ked som zamestnavatelovi povedal že by som potreboval niekoho na pomoc ešte do kuchyne tak mi povedala že si nemože doovoliť dalšieho zamestnanca platit a odvadat zaňho.V tom prípade by mali prisposobit prácu tak aby som to zvládol,spraviť zmeny v stravovaní,ubrať mi prácu.. že som chodil domov z práce fyzicky unavený mi nevadilo ale psychicky sa to nedalo. v ZP § 141 ods. 2 a, je zamestnavatel povinný pri návšteve lekára,roznych vyšetrení mi poskytnut pracovne volno aj s nahradou mzdy.Národná rada Slovenskej republiky sa uzniesla na tomto zákone:
ZÁKLADNÉ ZÁSADY čl.3 až 7, Zamestnávatelia sú
povinní poskytovať zamestnancom mzdu a utvárať pracovné podmienky, ktoré
zamestnancom umožňujú čo najlepší výkon práce podľa ich schopností a vedomostí. Dňa 18.2.2015 som som zhruba asi 3 hodiny pred začatím pracovnej doby volal zamestnavatelovi a oznamil mu že som chorý a že by som potreboval keby mi poskytol volno čo by zo zákona mali poskytnuť,zasa sa opakovalo to isté,že musím íst do práce, no nakoniec som sa dohodol so zamestnavatelom že ostanem doma a v priebehu dňa ked sa mi zdravotný stav zlepší zavolám že na druhý den prídem ked nezlepší tak nezavolám a pojdem doktorovi na druhý deň a prinesiem PN.Je 19.2.2015 štvrtok mal som tiež pracovať ale už deň predtým som oznámil že som chorý takže mi nemohli dať Absenciu ked som oznámil že neprídem. po ceste doktorovi som šiel pozrieť na UPSVaR na nejaké pracovné ponuky a uvidel som tam ponuku od mojho zamestnavatela že príjmu kuchára na trvalý prac.pomer ..samozrejme že na moje miesto.Hned mi bolo jasné že po tom ako odovzdám PNku a ako nastupim do práce po ukončení práceneschopnosti mi dajú okamžitú výpoved alebo ešte než by som odovzdal PN by mi poslali výpoved zo starším dátumom aby predbehli moju PN..šiel som doktorovi ale nedal som sa vypísat PN... lebo som sa rozhodol tak že dám výpoved, resp. chcel som sa pokúsiť o dohodu o skončení pracovného pomeru. Zamestnávatel s tim nesúhlasil a že mi to nepodpíše, že mam doniest napísanu vypoved a že aby som počítal s polročnou výpovednou lehotou a nič viac mi nepovedal,jak som sa spýtal na vypovednu dobu či može byt až pol roka,odpovedi som sa nedočkal,sa mi otočil chrbtom a odšiel do kancelárie. Tak som prišiel domov a pozeral Zákonník Práce a zistil som že by mi bola daná 2-mesačná výpovedná lehota. Než som preštudoval celý zákonník už bol aj večer..V piatok 20.2.2015 som bol oznámiť že v pondelok prinesiem výpoved a chcel som sa dohodnuť ešte na dohode u ukončení,bezúspešne.Bol víkend sobota nedela právne veci sa nevybavujú cez víkendy,aspon dufam. V pondelok ráno teda idem s výpovedou za zamestnavatelom. V tom mi oznámil že pristúpi na dohodu o ukončení pracovneho pomeru ,takže bez vypovednej lehoty a pomer mi skončil ten deň 23.2.2015....No a som u toho prečo mi strhli peniaze,vraj som porušil pracovnu disciplinu.My dali na tie 3 dni Absenciu..ked som v predstihu oznámil že som chorý tak mi nemohli dat absenciu .Pracovné volno mi neposkytli a práceneschoposť taktiež nezabezpečujú..a chorý do práce by som už neišel lebo by som porušoval moje povinnosti že musím byt zdravý na pracovisku a dodržiavat zdravotnu starostlivost voči zamestnavatelom aj zamestnancom. Prosím Vás ak by ste mi mohli poradit či mám sa zamestnavatelom s timito problemami ísť a povedat mu že zo zákona je povinný mi poskytnut volno alebo zabezpečit mi náhradnú mzdu počas práceneschopnosti.Má právo mi dat absenciuza takichto podmienok? A chcem sa ešte spýtať ako to je s dovolenkou ktorú mám či je zamestnávatel povinný preplatit nečerpanú dovolenku.Som pracovnu disciplinu neporušil tak by mi nemali vykrátit nič a všetky dovolenky preplatit v hodnote priemerneho platu..Prosím ak niekto by mi poradil čo mám spraviť.Dakujem vopred za odpoved
arizona
18.03.15,06:59
Uprav si prosim otazku,skrat ju na najpodstatnejsie,lebo asi nikto ju nedocita do konca...
misoft
18.03.15,16:16
...a používaj i čiarky - lebo takto je to nekonečná veta....
blondint
19.03.15,09:32
na tie dni, kedy ti dal absenciu, ti vyšla pracovná zmena? Ak si mal v tie dni reálne odpracovať zmenu bolo treba priniesť potvrdenie od lekára, keďže píšeš, že si bol chorý. Ak si na tie dni nič nepriniesol (ani PNku, ani Priepustku) nečudujem sa, že ti dal absenciu. I keď je pravda, že od takéhoto zamestnávateľa iba utekať, ale zasa, keď ta doktor vypísal na PN bolo to treba dodržať. To, že ti zamestnávateľ povie, že budeš robiť aj keď si chorý - keď ti povie skoč do studne skočíš?
Llívia
19.03.15,09:42
Zamestnávateľ ti nemôže dať absenciu a krátiť mzdu vo februári 2015 za niečo, čo sa stalo mesiace skôr. Môže ti dať absenciu len za vymeškané dni vo februári a aj to len za tie, kedy si mal pracovať. Dohodol si sa s ním síce ústne, že ti dá voľno, lenže to ťažko budeš dokazovať. Dovolenku ti môže krátiť za každý deň neospravedlnenej absencie o 1 až 2 dni, ale len za príslušný rok. Teda dovolenku za rok 2015 ti nemôže skrátiť za absenciu v roku 2014.
Llívia
19.03.15,09:45
Píšeš, že 19.2. si šiel k lekárovi. Nechal si si potvrdiť priepustku? Predložil si ju zamestnávateľovi? Alebo ti lekár vypísal PN-ku?
Llívia
19.03.15,09:46
Píše, že 18.2. sa dohodol so zamestnávateľom, že zostane doma, nezostal doma svojvoľne.
blondint
20.03.15,10:04
dohodol sa zrejme iba ústne a žiadne potvrdenie od lekára nepriniesol, zamestnávateľ mu teda dal absenciu .... tak som to pochopila ....
Llívia
20.03.15,11:26
Aj ja to tak chápem. Zo strany zamestnávateľa je to riadne svinstvo, ak sa s ním najskôr dohodol, a potom to rieši absenciou.
Llívia
20.03.15,11:27
Ktovie, či by mu chýbali hodiny do FPČ, keby sa zrátal celý mesiac.