bv_alexandra
17.05.06,06:24
vie mi niekto povedať prečo sa na jednu konkretnu stránku / www.parrotclub.sk/ (http://www.parrotclub.sk/) neviem dostať zo svojho pc. Na inom pc mi to ide v pohode a v mojom načítava, načítava až nenačíta. čím to môže byť?
Chobot
17.05.06,07:43
vie mi niekto povedať prečo sa na jednu konkretnu stránku / www.parrotclub.sk/ (http://www.parrotclub.sk/) neviem dostať zo svojho pc. Na inom pc mi to ide v pohode a v mojom načítava, načítava až nenačíta. čím to môže byť?

Ak máš iný prehliadač než Internet Explorer, môže byť, že tá stránka nie je s týmto prehliadačom kompatibilná (veľmi malá pravdepodobnosť). Možno máš pomalý internet, možno máš nastavenú vysokú úroveň zabezpečenia a stránka obsahuje nejaké prvky, ktoré to vysoké zabezpečenie nepustí (treba si nastaviť nižší stupeň zabezpečenia). Tiež môže byť, že sa tá stránka nejako dostala do nepovolených stránok, alebo obsahuje nejaké kľúčové slovo, na základe ktorého prehliadač túto stránku považuje za nevhodnú (ak je to tak nastavené).

Treba sa trochu pohrať s nastavením prehliadača a ono to určite nabehne.
bv_alexandra
17.05.06,08:11
mám aj internet explorer, aj firefox ani na jednom mi to nenačíta. Ochranu mam nastavenu na tzv. zlatú strednu cestu. ČO konkretne by som mala v tých nastaveniach pozrieť.
Chobot
17.05.06,08:40
mám aj internet explorer, aj firefox ani na jednom mi to nenačíta. Ochranu mam nastavenu na tzv. zlatú strednu cestu. ČO konkretne by som mala v tých nastaveniach pozrieť.

Pozri v Možnosti Internetu/Osobní údaje/Servery - či tam náhodou ten server nie je uvedený. Potom v Možnosti Internetu/Obsah/Hodnocení - nech je všetko nastavené na 0, a tiež v Možnosti Internetu/Obsah/Schválené servery - či tam niečo nie je zakázané.

Ale ak to nefunguje na dvoch rôznych prehliadačoch, tak chyba bude niekde inde. Napadá mi, či nemáš náhodou na PC nejaký firewall. Ak stránku nenačíta ani jeden prehliadač, tak ju asi nepustí Firewall, musíš tam pozrieť, či si niekedy omylom nedala tú stránku blokovať.

A skúšala si to niekoľko dní po sebe, alebo len jeden deň? Možno práve vtedy, keď si to doma skúšala na oboch prehliadačoch, mohla byť tá stránka neprístupná. Treba skúsiť neskôr. Mne to teraz išlo, skúsim aj doma na Firefox.
lenkak
10.06.06,16:19
stránka funguje aj cez Firefox, ešte zostáva tá možnosť, či stránka nie je blokovaná nejakým softvérom.
bv_alexandra
13.06.06,08:27
stránka funguje aj cez Firefox, ešte zostáva tá možnosť, či stránka nie je blokovaná nejakým softvérom.
všade stranka funguje či je to explorer, mozzila len v mojom pc nie. V čom je teda problem??:eek: