inkako
19.03.15,14:35
Chcela by som poprosiť o pomoc. Začínam účtovať obec, ja mám softvér MRP, ale obec som nikdy neúčtovala (v MRP účtujem). Našiel by sa niekto kto mi poradí? Neviem ako mám zadať rozpočtovú klasifikácu.
Veľmi pekne prosím. Keďže je tam tak trochu bordel, idem účtovať od začiatku roka. Vopred ďakujem za ochotu
allexandra
25.03.15,07:33
pre obce sú iné účtovné programy, v ktorých sa dá zadať aj rozpočet, naviazanie na rozpočtovú klasifikáciu, robiť výkazy a pod. myslím, že v MRP sa to urobiť nedá. treba si nájsť na internete asi nejaký iný účtovný program konkrétne určený pre samosprávu, viem že existuje napr AVIS alebo URBIS ktoré zahŕňajú aj modul PÚ.
inkako
25.03.15,07:57
na tejto obci majú IFOsoft a mne sa zdal dosť neprehľadný, ale už som sa pustila do boja s ním. V MRP sa dá zadať rozpočet, ale neponúka rozpočtovú klasifikáciu, alebo to proste ja neviem. Ďakujem Vám za ochotu
fortunka
25.03.15,08:03
informuj sa priamo v MRP, ak teda budu vediet poradit ;) a budes mat info z prvej ruky
inkako
25.03.15,08:07
už som sa, ale pani mi nevedela poradiť a z titulu ochrany osobných údajom odmietla sprostredkovať kontakt na nejakú obec, ktoráv v MRP účtuje. Stále sa potrebujeme vzdelávať, tak sa aspoň naučím nový program.
allexandra
25.03.15,08:47
fortunka
25.03.15,08:50
no cele MRP ;) nevedia... ani nie som prekvapena
inkako
25.03.15,08:56
ďakujem za pomoc, budem tam volať