fialka1318
20.03.15,10:21
Ahojte, chcela by som sa Vas spytat: Som na Pnke od 16.3.2015, vypoved som nedostala ale ked som sa dala na Pn s chbticou, nakolko som tam zamestnana uz 2.5 roka cez agenturu ale pracujem v firme Samsung cez tuto agenturu a nechybala som a uz som to s chrbticou nevydrzala, zavolala mi z agentury a povedala mi ze uzivatelska firma so mnou ukoncila pomer lebo som sla na pn. Nechapem mozu to spravit? Nakolko pn som dorucla na treti den rano ako povedali,takze som zo svojej strany pravidla dodrzala. Potom mi asi o pol hodinu volali ked som im toto povedala a zrazu mi vypoved podla jej slov nedali ale dali ma len do tretingovky..Mate s tym niekto skusenosti? co to so mnou cvici ta firma?nechapem tomu,som prvykrat na marodke.

Mozem sa vas este opytat?

Byvame v Trnave v podnajme ale nefunguje nam zvoncek, uz sme o tom informovali majitela a aj elektrikara ale nikto nam nedosiel. Avsak na schranke dole vedla zvoncekov mame meno a vedla neho je meno majitela bytu, myslite ze to nejako vadi,kebyze mi sem idu na kontrolu? ze si to nevsimnu? nemozu zazvonit do niekoho ineho nech im otvori? lebo len dole nam nejde zvoncek,ale hore pri byte nam ide. A este nieco, mozu mi prist na kontrolu v case od 22:00 do 6:00? totizto ja vtedy spim a som povinna im otvorit ak by mi v case nocneho kludu zazvonili?



dakujem za odpoved, neviem ako to chodi este na pn a co a ako sa bude diat, marodku mam do 7.4.2015 ale nemam vychadzky a nikam nechodim ako mi lekarka povedala..
evuš
20.03.15,10:11
...neviem, čo znamená tretingovka...
Pri zvonček daj lepku, že zvonček nezvoní...ja na doklad o PN dopisujem i číslo mobilu...
Kontrola prvých desať dní Ti môže prísť iba z práce /prvých 10 dní hradí PN firma/, od 11teho už i zo SP.... v noci nechodia, ale už som sa stretla s kontrolou zo SP o 21:30 v nedeľu.... Pokiaľ nemáš vychádzky si povinná dodržiavať liečebný režim a byť doma...
fialka1318
20.03.15,14:18
dakujem velmi pekne za radu:) len som nevedela ze ci vadi ze nam zvoncek nezvoni a co a ako mam s tym urobit:)