Chacabell
21.03.15,19:18
Caute, ak by som mal auto v ktorom mám zariadený komplet bufet a chcem sa s ním pohybovať a predávať fastfood po určitých miestach napr. parkoviská obch. centier a rôzne podujatia kde sa dá normálne zaparkovať. Musím sa s niekim dohodnút o prenájme obchodnej plochy alebo niečo podobne ? alebo mám právo zaparkovať kde chcem a robit si svoje ???
arizona
21.03.15,18:31
Potrebujes povolenie od obce/ mesta.
A snad je logicke, ze ked chces robit biznis na cudzom pozemku, ze potrebujes aj povolenie od vlastnika.

viac https://www.google.at/search?q=pojazdny+bufet+povolenia&ie=utf-8&oe=utf-8&gws_rd=cr&ei=q8YNVbTwJ8roaIjngPAF
misoft
21.03.15,19:35
parkoviská obch. centier a rôzne podujatia kde sa dá normálne zaparkovať. Musím sa s niekim dohodnút o prenájme obchodnej plochy alebo niečo podobne ? alebo mám právo zaparkovať kde chcem a robit si svoje ???

Máš na to právo, ale na SVOJOM pozemku! Alebo si hádam myslíš - prídem, zaparkuje bufet, zarábať budem. Ostatní nech platia parkovné.

Parkoviská niekomu patria - a ten niekto by ta pekne hnal odtiaľ...

A k tomu ešte tam predávať - bez oznámenia, bez povolenia.... len aby neprišiel "zákazník" s bejzbalkou, alebo dokonca "zákazník" v autíčku s majáčikmi....