sonka1
17.05.06,11:36
Ahoj, stretli ste sa už niekedy s nahlasovaním zamestnancov na inšpektorát práce z dôvodu, že bez udania dôvodu prestal chodiť do práce?
Problém:
zamestnanec dal výpoved. Plynie mu dvojmesačná výpovedná doba,... ukončenie bude 30,06,. On ale prestal chodiť do práce,. ( ale pracuje už niekde inde - podľa informácii) takže ja mám napísať na inšpektorát práce, že on nechodí do práce bez uvedenia dôvodu...
To si vymyslel šéf.
Je vôbec niečo také možné?
fipina
17.05.06,09:42
Nie. Musíš mu nahlásiť v sociálnej poisťovni absenciu. Jediné, čo šéf môže urobiť, je poslať mu list, kde ho upozorní na absenciu a v prípade, že nanastúpi do práce dá mu výpoveď pre porušenie pracovnej disciplíny. Tiež môže napísať, že zo zákona má nárok súdne vymáhanie náhrady škody (od zamestnanca), ktorá mu vznikla jeho neprítomnosťou. Ale IP s týmto nič neurobí.
sonka1
17.05.06,10:29
Tiež ma to napadlo, ale vieš, sef je šef, asi to aj tak budem musieť nakoniec napísat...... s tou sociálkou je to samozrejme,...to všetko ovladam....
Iba ten IP mi nejak nesedel :)))
Dakujem
sonka1
26.06.06,10:42
Nie. Musíš mu nahlásiť v sociálnej poisťovni absenciu. Jediné, čo šéf môže urobiť, je poslať mu list, kde ho upozorní na absenciu a v prípade, že nanastúpi do práce dá mu výpoveď pre porušenie pracovnej disciplíny. Tiež môže napísať, že zo zákona má nárok súdne vymáhanie náhrady škody (od zamestnanca), ktorá mu vznikla jeho neprítomnosťou. Ale IP s týmto nič neurobí.

chi chi, ani neurobil..... musela som to nakoniec napísať.(velký šéf si to nedal vyhovoriť).
Mali by ste vidieť tú odpoved...... a šefov výraz tváre......si myslel, že môže všetko.