Miroslav860
24.03.15,05:57
dobry den potrebovalby som radu mam umyvačku riadu wirpool všetko tam mam ale ako zapnem a idem umyvat napusti mi vodu po chvylke juvypusti a to je všetko robi to na všetky programy poradte prosim čo stym
dakujem
sosak
24.03.15,05:42
Aké prostriedky do zásobníka umývačky dávaš ? Máš dosť soli ?
taiko
24.03.15,06:07
typ umyvacky?
Peggynka
24.03.15,06:56
Napríklad:

Novšie umývačky zobrazujú chybové hlásenia F a číslice. U starších modelov sa číslice nahrádza blikaním kontrolky, ktoré sa pre zapamätanie opakuje.

RESET umývačky
Reset umývačky vykonajte vždy, keď sa chyba zobrazí. Je to prvý krok k možnému odstráneniu závady. Reset sa vykoná pridržaním tlačidla štart programu na dobu 3 až 10 sekúnd v závislosti od typu umývačky.
Chyba FA
Nesprávne nastavenie tvrdosti vody alebo typu umývacieho prostriedku. Ak sú tieto údaje chybne nastavené a v nádržke máte soľ, potom dochádza k neprimeranému penenie a zobrazí sa FA.
Chyba F2
Jedná sa o únik vody do havarijnej nádrže novších typov umývačky. V niektorých prípadoch postačí umývačku úplne vyliať, najlepšie hore dnom, a potom ju nechať aspoň jeden deň otvorenú vysušiť.
Chyba F3
Porucha ohrevu vody. V umývačke môže byť veľa peny alebo môžu byť upchatá ramená či hlavný filter. Porucha vykurovacieho telesa alebo teplotného snímača je však pravdepodobnejšie.
Chyba F4
Závada vyčerpávanie vody von z umývačky. Skontrolujeme filter v umývačke, hadicu a sifón, kam je napojená. Tiež možná porucha senzoru alebo čerpadla.
Chyba F5
Problém s motorom čerpadla. To sa točí nesprávne alebo nefunguje vôbec.
Chyba F6
Jedná sa o problém s prívodom vody. Prekontrolujeme, či tečie z prípojného miesta voda, potom hadicu a sitko v mieste napojenia na umývačku.
Chyba F7
Porucha prietokomeru prívodu vody. Vykonáme rovnaké kroky ako u chyby F6.
Chyba F8
Závada hladiny vody pravdepodobne spôsobená nadmerným penením v umývačke alebo poruchou snímača
arizona
24.03.15,06:57
Skus reset.U mna s a resetuje podrzanim tlacitka Start na par sekund.
Ak nepomoze, precitaj si manual,v rubrike " pred tym ako zavolate servis" , by si mohla najst odpoved. Ak nie,tak asi zavolat servis...
Chobot
24.03.15,06:59
To, že tam je všetko (neviem čo si tým myslel, ale asi umývací prostriedok, soľ a leštidlo), nemá žiadny vplyv na fungovanie umývačky. Tá by mala ísť aj keby si tam nemal nič.

Ja v zárukue?

Ak áno, reklamuj.

Ak nie, tak: - Doteraz umývala riadne?

Ak áno, tak sa tam niečo pokazilo. Zase nerozumiem tomu - "vypustí vodu a to je všetko"? Akože sa zastaví? Program zvykne bežať 1-2 hodiny.

Pozri ešte návod, či to nie je medzi popísanými závadami. Ak nie, tak ti zostáva len opravár.
Peggynka
24.03.15,07:21
Stretla som sa s tým (u iného výrobcu) a že to bol prietokomer.
Miroslav860
24.03.15,13:04
nieje už v zaruke a myslel som že tam je všetko sol tableta a leštidlo skusim reštartovat dakujem za radu