NHL
25.03.15,13:57
Dobrí deň ... mohli by ste mi prosím pomôcť :) mám dosť bolestivý problém so ľavým zápästím ... strašne to bolí pri pohybe hlavne dohora , bolesť pretrváva asi tak 2 mesiace ... najprv bola neznesiteľná potom som si zápästie začal natierať a začalo to prestávať ale zase sa mi to vrátilo ... hrám hokej a zápästia sú veľmi dôležité ... prosím vás odpovedajte mi rozumne ja som neni zvedavý na hlúpe komentáre ... ďakujem :)
Oliwa
25.03.15,13:23
No keďže porada nedisponuje rontgenom, jediná rozumná rada je - navštív lekára. Len nechápem, ak je to také bolestivé, načo čakáš dva mesiace... Ak hráš hokej, nemáte vlastného športového lekára? Čo na to tréner? Netuší o Tvojom zranení a nasadzuje Ťa do zápasov?
Anika61
25.03.15,14:23
Citujem: prosim vas odpovedajte mi rozumne ja som neni zvedavy na hlupe komentare...
Dva mesiace mat neznesitelnu bolest a este s tou rukou hrat hokej-- to nie je rozumne!
Ruka moze byt presilena ,ale moze to byt aj vaznejsie...uz davno si mal ist k lekarovi.
misoft
25.03.15,14:26
Dobrí deň ... mohli by ste mi prosím pomôcť http://www.porada.sk/images/smilies/smile.gif mám dosť bolestivý problém so ľavým zápästím ... strašne to bolí pri pohybe hlavne dohora , bolesť pretrváva asi tak 2 mesiace ... najprv bola neznesiteľná potom som si zápästie začal natierať a začalo to prestávať ale zase sa mi to vrátilo ... hrám hokej a zápästia sú veľmi dôležité ... prosím vás odpovedajte mi rozumne ja som neni zvedavý na hlúpe komentáre ... ďakujem

...a my zas na hlúpe otázky....


P.S. Menej používať Home made.....:D

Nemáš za čo....
kukučka
25.03.15,15:40
p
Prečo píšeš červene?
Peggynka
25.03.15,15:57
Čo už,keď "rozumný" človek (2mes. bolesti a hrá hokej) nechce hlúpe komentáre :eek:
misoft
25.03.15,16:02
kukuč... aby to našiel.....:D
buchač
25.03.15,16:37
Hokej hrá kadekto...aj na rybníku sa dá...;)
Tweety
25.03.15,16:48
Buchy a možno aj iné.
kukučka
25.03.15,17:01
teš sa - keď teba nájde taiko
buchač
25.03.15,17:12
Ako držíš hokejku...ľavák,pravák ?
Kde Ťa bolí zápästie...na hornej strane, alebo na dolnej ?
Aká je tá bolesť ... permanentná, alebo občasná...pri určitom pohybe, záťaži...?
Aký je to pohyb hore...len ohyb v zápästí, alebo aj inak ?
Čím si si natieral, akou masťou...bravčovou, kačacou, husacou...alebo sa jedná o niečo na báze z lekárne ?

Prosím Ťa, zadávaj rozumne otázku...nik nie je zvedavý na nekomletnosť (či otázky, alebo....;) ).
misoft
26.03.15,08:34
Neboj..... tai to nájde a možno i viac prifarbí......:D
Jurivo
28.03.15,17:56
Vyskúšaj kineziotaping, to môže byť karpálny tunel. Ak hráš hokej, tak hádam máte nejakého maséra alebo fyzioterapeuta nie? Ten by ti mal vedieť poradiť.