janavrbovska
25.03.15,18:36
Na stránke FS sú 2 ikonky: jedna je JAVA a druhá WINDOWS.
Je jedno, ktorú použijem na podanie daňového priznania za rok 2014?
Žabinka
25.03.15,17:40
v e-dane windows už nenájdeš aktuálne tlačivá, takže e-dane java, alebo cez stránku finančnej správy https://www.financnasprava.sk/sk/elektronicke-sluzby/verejne-sluzby/katalog-danovych-a-colnych/katalog-formularov, tlačivá su identické..
janavrbovska
25.03.15,17:49
Ja som tade včera podávala DPH za február - načítalo mi to bez problémov XML súbory z OMEGY. Hm...tak teraz neviem??? Je to dobré?
kn-alka
25.03.15,17:51
... nakoľko DPH má tlačivo platné už niekoľko rokov, tak áno, ale ostatné - úplne nové tlačivá tam už nebudú
Žabinka
25.03.15,17:52
niektoré tlačivá tam sú, väčšina však nie..
janavrbovska
25.03.15,18:14
Keď som klikla na ikonku JAVA, nechcelo mi to nainštalovať do PC, ale stále mi to vypisovalo, že budem presmerovaná mimo stránky finančnej správy. A žiadna inštalácia sa nespustila, len na monitore zostala táto hláška.
Potom som klikla na tú druhú ikonu WINDOWS a hneď sa spustila inštalácia. Po jej skončení som tade podala DP DPH.
Preto sa pýtam, ako mám postupovať pri podávaní DP na daň z príjmov PO.
Žabinka
25.03.15,18:45
a prečo tak trváš na e-daniach.. prihlás sa cez stránku finančnej správy keďže asi podávaš elektronicky, v katalógu formulárov si nájdi tlačivo ktoré potrebuješ, a hotovo.. nič nemusíš do pc inštalovať..
Kabaka123
25.03.15,18:49
presne tak... viď horeuvedený lilnk.. tlačivá sú editovateľné...