janaGT
25.10.04,08:26
Viete mi niekto poradiť, ako zistím, kedy - dátum a bolo mi dobré aj o ktorej hodine sa na internete pozerala určitá stránka - int.adresa ? Veľmi by ste mi tým pomohli.
Hlinkovx
25.10.04,07:58
a aký operačný systém používaš?..máš tam server?!...sieť?! popíš niečo viac..
janaGT
25.10.04,08:04
mám tu WindowsXP a som pripojená na sieť / ešte ďalšie 2 počítače /.Nakoľko mi dneska nič nefunguje, okrem internetu, tak som pátrala že prečo. Zistila som, že z môjho počítača boli otvárané rôzne "neprístupné" mládeži stránky. A potrebujem zistiť, kto bol taký milý a toto všetko spôsobil. Lebo ako vždy, vinníka nie je. V piatok keď som odchádzala všetko bolo O.K., ale moja smola, že som vypala len obrazovku, počítač nie. Takže chcem zistiť, či tu niekto v sobotu alebo v nedeľu surfoval.
Braňo
25.10.04,08:08
Určite ak ich máš v histórií, tak niekto surfoval... Rozhodne si celý počítač preskenuj s Ad-aware a Spybot...
¨
janaGT
25.10.04,08:10
Určite ak ich máš v histórií, tak niekto surfoval... Rozhodne si celý počítač preskenuj s Ad-aware a Spybot...
¨
Môžeš mi poradiť ako, nič mi tieto názvy nehovoria.
Hlinkovx
25.10.04,08:10
A ešte mi vysvetli... keď máš XP, prečo nemáš zaheslované konto..?!
mala som tie isté problémy, ale to bolo vo win98..ale do XP sa ti nikto nedostane, pokiaľ si ho ochrániš heslom...a navyše aj keď máš šporič obrazovky, tak aj ten si môžeš ochrániť heslom
idem to pozrieť..
janaGT
25.10.04,08:14
A ešte mi vysvetli... keď máš XP, prečo nemáš zaheslované konto..?!
mala som tie isté problémy, ale to bolo vo win98..ale do XP sa ti nikto nedostane, pokiaľ si ho ochrániš heslom...a navyše aj keď máš šporič obrazovky, tak aj ten si môžeš ochrániť heslom
idem to pozrieť..
Tento počítač mám asi mesiac, na starom som mala heslo, ale ja nie som nejaký super "počítačový typ", takže neviem ti odpovedať. Ako mi ho nadstavili, tak ho mám nadstavený.
Hlinkovx
25.10.04,08:17
http://www.download.com/3000-2144-10045910.html
tu si stiahni. to adaware ... má to asi 2,75 MB
Hlinkovx
25.10.04,08:19
ohľadom toho hesla...-
cez štart, nastavenie, ovládací panel, používateľské kontá ..nájdeš si to svoje..konto..a dáš zmeniť heslo...