Anna332
27.03.15,08:16
Vie mi niekto poradiť, či v rozpočtovke môžeme mať stravné lístky za dovolenku a príspevok za zamestnávateľa 55% z maxima ak nemáme odbory ani zamestnaneckú radu? Našla som v ZP §12 ods. 2, no nie som si istá, či by to obstálo ak by sme to mali len napr. v smernici.
§ 12 ods. (2) Ak sa podľa tohto zákona vyžaduje prerokovanie so zástupcami zamestnancov, zamestnávateľ, u ktorého nepôsobia zástupcovia zamestnancov, môže konať samostatne.
Sme špeciálna škola, štátna rozpočtovka zriadená okresným úradom, momentálne patriaca pod ministerstvo vnútra
Papierniková
27.03.15,08:08
Aká ste RO ?
Anna332
30.03.15,06:27
sme špeciálna škola, štátna rozpočtovka zriadená okresným úradom, momentálne patriaca pod ministerstvo vnútra
Papierniková
30.03.15,08:49
Pokiaľ u zamestnávateľa nepôsobí zamestnanecká rada a ani zamestnanecký dôverník, nie je možné rozšíriť okruh osôb, ktorým zamestnávateľ poskytne stravovanie, ani upraviť podmienky, za ktorých poskytne stravovanie počas prekážok v práci na strane zamestnanca. V prípade, že tak zamestnávateľ urobí na základe vlastného rozhodnutia, pôjde o výdavky, ktoré nie je možné zahrnúť
do daňových výdavkov.

Pozerala som aj vo vyššej KZ, ale úprava stravovanie tam nie je uvedená.

Čo sa týka stanovenia výšky stravného postačí smernica.