michaaela
27.03.15,13:19
Každý z nás sa s letákmi občas stretne. Veď niekedy potrebujeme poradiť, čo-kde kúpiť. Ale aké máte s nimi skúsenosti a názor na ne?

Tak by som Vás touto cestou chcela poprosiť o pár minút času na vyplnenie dotazníka. Prostredníctvom neho môžete vyjadriť svoj pohľad na túto tému a zároveň mi veľmi pomôcť. Dotazník je anonymný a všetky získané informácie slúžia pre účely mojej diplomovej práce.

Ďakujem vopred za ochotu a každý názor, či už v dotazníku alebo aj tu :)

link na dotazník: http://bit.ly/o_letaku
lujza.j
27.03.15,13:26
nič..nepotrebujem ich....
misoft
27.03.15,13:29
Hmmmm.... letáky.... zbytočné plytvanie papierom.... i tým recyklovaným (tie sa aspoň dajú použiť aj na niečo iné :D). Horšie sú tie "kvalitné" z hladeného papiera.
Result: zbytočnosť... tie prachy za plagáty sa mohli účelnejšie využiť....
Katy a R
27.03.15,13:30
a oveľa užitočnejšie by sa prostriedky na ne vyhodené mohli využiť (škoda papiera, tlače, farieb.... )
Žabinka
27.03.15,13:38
vidíš, chcela som vyplniť dotazník, ale zase je to jeden zo zlých dotazníkov, ktorý si vynucuje odpovede, a nie je možnosť slobodného rozhodnutia.. prečo v otázke o vizuálnom výbere letáka nie je možnosť 0? mňa nezaujala ani jedna z 10 možností.. a tým pádom zbytočný dotazník, ktorý nie je možné dokončiť..
kn-alka
27.03.15,13:40
nad tým som sa pozastavila aj ja - nebolo na výber, že žiadny, lebo mňa tiež žiadni neoslovil - a ani žiadne ma neoslovujú nikde, zo schránky rovno do koša, už som si vycapila na schránku cetlík, aby nevhadzovali reklamy....takže som znížila to kvantum papierov vyhadzovaných do koša
misoft
27.03.15,13:42
...no ja ich zbalím a ---> separovaný zber....
kn-alka
27.03.15,13:47
ja tiež do koša - kontajner na papier :)
Anika61
27.03.15,14:04
Predstavim si kolko stromov muselo padnut...
tannenkau
27.03.15,14:07
Predstavim si kolko stromov muselo padnut...

A to si nevidela aké dávali v Taliansku
aj katalogy zo 2 cm hrubé
babka - ježibabka
27.03.15,14:11
Letáky z Hyper, Super marketov, elektra, topánok, potravín a podobne hneď za bránou odkladám do škatule, po čase zviažem spolu s novinami. Občas chodí jeden ujo, dá oznam kedy a u neho ich vymením za toaletný papier alebo hygienické vreckovky, alebo dám deťom do školského zberu papiera. Iný druh z malých firiem, ponúkajúcich priemyselný tovar si pozriem a podľa toho, čo majú buď idem pozrieť alebo nie. Aj dnes nám došiel leták že majú výrobky firmy Smart Cook. Minule som tam kúpila tieto misky (tá väčšia) a už sa mi (dedkovi) podarilo z nich rozbiť, tak neviem, či sa zajtra pôjdem pozrieť, či ich budú mať. http://www.porada.sk/attachment.php?attachmentid=135842&d=1402580737
buchač
27.03.15,14:24
Každý z nás sa s letákmi občas stretne. Veď niekedy potrebujeme poradiť, čo-kde kúpiť. Ale aké máte s nimi skúsenosti a názor na ne?

Tak by som Vás touto cestou chcela poprosiť o pár minút času na vyplnenie dotazníka. Prostredníctvom neho môžete vyjadriť svoj pohľad na túto tému a zároveň mi veľmi pomôcť. Dotazník je anonymný a všetky získané informácie slúžia pre účely mojej diplomovej práce.

Ďakujem vopred za ochotu a každý názor, či už v dotazníku alebo aj tu :)

link na dotazník: http://bit.ly/o_letaku

Ja odpoviem na inú nôtu a dám aj názor.
Dotazník je taký, aký je ...jeho "úroveň" (bez urážky), je v v podstate o ničom.

Ale čo by som vlastne chcel od študijného odboru a aj školy - marketingová komunikácia, FMK UCM Trnava .

....a potom absolventi určitých škôl drú zadky v pokladniach hypermarketov alebo na úrade práce.

Ako som už nie raz vravel...za VŠ by sa malo platiť !
arizona
27.03.15,14:25
Letaky? Podla mna draha zbytocnost,ktora iba plni smetiska !!!
michaaela
27.03.15,17:52
vidíš, chcela som vyplniť dotazník, ale zase je to jeden zo zlých dotazníkov, ktorý si vynucuje odpovede, a nie je možnosť slobodného rozhodnutia.. prečo v otázke o vizuálnom výbere letáka nie je možnosť 0? mňa nezaujala ani jedna z 10 možností.. a tým pádom zbytočný dotazník, ktorý nie je možné dokončiť..

tato otazka a vlastne ziadna v dotazniku sa nesnazi vynucovat odpovede, pri vacsine otazok je aj moznost "Ine" a nechavam priestor aj na konci dotaznika..co sa tyka vizualneho vyberu letaku, uvedene su tam vsetky dostupne letaky a otazkou som sledovala iba to, kt. letak vie zaujat najviac/na kt. sa pozriete ako na prvy..
ale dakujem za nazor :)
michaaela
27.03.15,17:56
Každý z nás sa s letákmi občas stretne. Veď niekedy potrebujeme poradiť, čo-kde kúpiť. Ale aké máte s nimi skúsenosti a názor na ne?

Tak by som Vás touto cestou chcela poprosiť o pár minút času na vyplnenie dotazníka. Prostredníctvom neho môžete vyjadriť svoj pohľad na túto tému a zároveň mi veľmi pomôcť. Dotazník je anonymný a všetky získané informácie slúžia pre účely mojej diplomovej práce.

Ďakujem vopred za ochotu a každý názor, či už v dotazníku alebo aj tu :)

link na dotazník: http://bit.ly/o_letaku

Ja odpoviem na inú nôtu a dám aj názor.
Dotazník je taký, aký je ...jeho "úroveň" (bez urážky), je v v podstate o ničom.

Ale čo by som vlastne chcel od študijného odboru a aj školy - marketingová komunikácia, FMK UCM Trnava .

....a potom absolventi určitých škôl drú zadky v pokladniach hypermarketov alebo na úrade práce.

Ako som už nie raz vravel...za VŠ by sa malo platiť !

dakujem za nazor :)
a ked mas za sebou vela zrealizovanych a vyplnenych dotaznikov a vyskumov a zaroven sa pohybujes v v ramci mojho studijneho odboru, pripad. z okolia mojej skoly, o to viac si tvoj nazor vazim :)
michaaela
27.03.15,17:59
dakujem zatial aj ostatnym za nazory aj pripadne vyplnenie dotaznika :)
michaaela
02.04.15,09:51
dnes musim dotaznik zastavit, ale dakujem vsetkym za vase nazory, ci uz su v dotazniku alebo tu :)