Difi
28.03.15,12:00
Dobrý deň, čo mám robiť v prípade, ak mám už podané DPPO 2014 + Súvaha + VZaS + Poznámky, a na tlačive Poznámky nemám doplnené IČO, treba podať ešte raz všetky doklady, alebo existujú aj iné riešenie? S pozdravom


Ďakujem za odpovede, a keby som chcela podať opravené Poznámky (v DPPO a v účt. závierke Súvaha a Výkaz ZaS nemám zmenené údaje), tak čo mám uviesť na DPPO, že opravené daňové priznanie? Na tlač. Účt. závierka: Súvaha + Výkaz ZaS nevidím takú možnosť, alebo podám všetko riadne a cez Všeobecné podanie zruším už podané výkazy? Ďakujem, s pozdravom
KEJKA
28.03.15,15:51
druhá možnosť je - nechať to tak
maped
28.03.15,18:02
aj ja som tak poslala a nechala tak :-)
katka 23
29.03.15,15:55
sledovať svoju schránku správ na portáli FS či nie je správa o upozornení na chybu
Žabinka
30.03.15,06:43
a prečo chceš podávať opravné DPPO? keď sa tam nič nemenilo? ak tak veľmi chceš podať novú uzávierku, tak pošli s doplneným IČO, ale potom tam doplň súčasne aj DIČ, to všetko na každú stranu poznámok v pravom hornom rohu, a text Poznámky Úč POD 3-01, na každú stranu poznámok v ľavom hornom rohu, tak ako to vyžaduje finančná správa.. https://www.financnasprava.sk/_img/pfsedit/Dokumenty_PFS/Infoservis/Aktualne_informacie/dp/2015/2015_02_25_Info_k_novym_vzorom_UZ_a_k_zostaveniu_U Z.pdf
a všeovecným podaním oznám že posielaš novú účtovnú závierku, lebo v pôvodnej uzávierke pod číslom podania 6XXXXX (to ti prišlo v správe o prijatí) je chyba- neuvedenie údajov podľa požiadaviek finančnej správy..
komplikované, vykašli sa na to..
Centrum
30.03.15,08:53
Alebo podať ešte raz, ale už doplnené poznámky o IČO, pričom podávaš len UZ s prílohou ( poznámky) , DP máš dobre. UZ bude síce podaná 2x, ale vraj platí neskôr podané, stalo sa aj mne, aj som volala správkyni, povedala, že nevadí, bude na tom robiť tak o mesiac, že ak niečo, tak sa ozve .( Hlavne, že je podané, opraviť na výzvu sa dá aj neskôr ).