sakramilacku
30.03.15,09:26
zháňam niečo solídne na vnútorny obklad,žiadnych podvodníkov.
Anika61
30.03.15,08:03
jozef Zvolen
20.08.15,07:56
Dobrý deň.
Chcel by som Vas upozorniť aby ste v žiadnom prípade nekupovali obklady z www.tatranskyobklad.sk !!! na objednávaný materiál som čakal asi dva týždne, pričom mi bolo slubené že do 4 dní mi tovar dovezu, pri každodennom telefonáte mi vraveli že mi tovar dodaju na buduci den. Až po mojej vyhrážke že ich tovar nechcem si cestu naplánovali a tatransky obklad mi doviezli a to bývam v strede slovenska. Zákazka bola za cca 800eur takže nešlo o pár doštičiek. Toto by nebol až ten najvačší problém. Kvalita bola otrasna, kúpil som prvu triedu ale mal som pocit že po odobrati vrchnej dosky v baliku som kupis asi štvrtu!!! hrubka dosák bola o dva až tri milimetre tenšia ako som si objednal, dosky boi tak krivé že rozdiel medzi stredom a koncami boli aj niekolko cm (nasiel som dosku kde bol rozdiel 10cm) dosky boli samá hrča a strašne veľa ich bolo povypadávaných. /plne hrozná kvalita. Takže ked to zhrniem.
10% obkladu bola naozaj prvá trieda kde aj hrubka sedela, dosky boli rovné bez hrčí drážky aj perá ukážkové,
60% obkladu bola asi druhá trieda kde už boli aj hrče a dosky boli krivé ale dalo sa s nimi ešte pracovať
zvyšok 30% dosky nepoužitelné odpad!!!
reklamácia funguje asi tak že už druhý týžden čakám na tovar!!!

nekupujte už nič od p. Jarinu!!!!!!!!!
Kabaka123
20.08.15,08:21
marleau
20.08.15,08:24
Ja mám dobrého dodávateľa na svoje stavby, no nie je zo Slovenska. Ja zo Slovenska vlastne nekupujem žiadne drevo. Vonkoncom nepotrebujem lacno za každú cenu.
jozef333
17.02.16,13:51
Ja som bral na vnútorný obklad chaty od tejto firmy: http://tatransky-profil.eu/ a som spokojný, kvalita bola dobrá, žiadne vypadané suky. Doviezli mi to týždeň po objednaní. Môžem odporúčať.