Veronika258
30.03.15,12:17
Dobrý deň,

mám jednu známu, ktorá má v práci nasledovnú situáciu:

Pracuje v jednej firme v nepretržitej prevádzke na 12 hodinové zmeny - nočné/denné, krátky - dlhý týždeň.

Momentálne je vychádza pracovať tento týždeň od 30.3.2015-05.04.2015 takto:
pondelok - utorok nočná
streda-štvrtok voľno
piatok-sobota-nedeľa denná

v robote ich už popredu informovali, že budú za mesiac apríl v mínuse s hodinami, nakoľko firma bude zatvorená a sú veľkonočné sviatky. Už to mali takto aj v minulom roku.
A do výplatnej pásky jej nezahrnuli sviatky na ktoré jej padala zmena, ale zaplatili jej ich len ako obyčajný deň a nakoniec jej tie hodiny ešte dali aj do mínusu, takže si ich musela nadrobiť.

Tento rok to bude tak isto - a keď sa na to v robote pýtala, povedali jej že je to v poriadku, že tak to má mzdárka nariadené z Nemecka. (ale kolektívnu zmluvu nemajú)

Prosím poraďte mi, majú právo ich obrať o zapletené sviatky,keď celá firma nepracuje a môžu im dať tieto hodiny do mínusu? zdá sa mi to nelogické. Iné je keď idú do mínusu tým že nesplnia časový fond, ale toto... že im dajú do mínusu aj hodiny za sviatky keď nikto nepracuje a im naň pripadá zmena..

ďakujem za odpoveď a Vaše skúsenosti
ivka70
30.03.15,11:06
V pripade nepretrzitej prevadzky a sviatku, kedy firma nepracuje, mozu nastat 2 udalosti:

1. Pracovnik mal na sviatok planovanu zmenu, ta sa nekona kvoli sviatku, pracovnik dostane nahradu mzdy za sviatok

2. Pracovnik nemal na sviatok planovanu zmenu, preto je doma a nema narok na nahradu mzdy za sviatok

Predpokladam, ze v tvojom pripade pojde o bod 2, kedy sa firma rozhodla uz dopredu neplanovat na sviatok zmeny a tym usetrit na nahrade mzdy za sviatok.
Tym sa da vysvetlit aj to, co chapete ako ist s hodinami do minusu - jednpoducho mala na tento mesiac naplanovanych menej zmien ako v iny mesiac. Kedze vsak pocet planovanych zmlien musi :sediet: len priemerne za 4 mesiace, predpokladam, ze to v planovani zamestnavatel dorovna.

Je pravo firmy planovat zmeny, aj ked ak planuje stale kratky/dlhy tyzden, myslim si, ze by nemala menit plan zmien a teda ti, co mali v piatok, nedelu ci pondelok pracovat, by mali dostat nahradu mzdy za sviatok.
Ak si to vsak firma zdovodni tak ako som pisala vyssie, asi zakon neporusuje.
Veronika258
30.03.15,12:23
ďakujem pekne za odpoveď, teraz tomu chápem.
A určite keby sa to išlo hlbšie skúmať, určite to odvôvodnia tak ako píšeš vyššie.
A môžem sa ešte spýtať? :
nemali by to mať niekde presne zadefinované, že kedy a ako im môže zamestnávateľ meniť plán zmien, keď majú stále dookola ten krátky/dlhý? A vždy to spraví len keď im má platiť sviatok a padá im naň zmena..
Ich pracovnú zmluvu som nečítala, takže zasa neviem isto čo tam majú - idem to prezistiť. A ešte si vypýtam výplatnú pásku min.roku, že čo presne a ako im zaplatili.
ivka70
30.03.15,13:13
Mali by mat.
Tak ako pisem, ak je fixne kratky/dlhy tyzden, podla mna by to firma nemala menit a mali by mat zaplateny ten sviatok.
To bol pokus to vysvetlit, ak oto moze fungovat.
Mozno by stalo za to, spytat sa na vysvetlenie Inspektorat prace ... aj ked predpokladam, ze si to firma obhaji.
Veronika258
30.03.15,13:21
Dakujem, ten inspektorat prace som jej radila uz davnejsie a ked to na personalnom spomenula, tak sa po firme zacalo sepkat ze mozno im do minusu hodiny nepojdu. Tak tam asi nejaky ten hacik bude. Neviem. A v pracovnej zmuve maju v casti o sviatkoch zadefinovane ze sa riadia podla ZP. A v rozvrhu zmien na cely rok ma zmeny zapisane tak ako keby firma pracovala. A ich firma pracuje podla rozvhu zmien Volkswagenu, pretoze je od Volkswagenu zavisla. Tak uvidime. Skusim ten insepktorat. Za to nic nedam. Dakujem este raz.