rennka
02.04.15,15:01
Prosím o vyplnenie dotazníka k diplomovej práci:
http://goo.gl/XKcKPN
Ide o porovnanie formy administrácie zamestnancov organizácií v súkromnom sektore a verejnej správe.
Ďakujem
ivka70
02.04.15,15:28
Prepac, ale bolo by vhodne napisat, ze ten dotaznik je urceny niekomu, kto ma dostatok informacii o pocte zamestnancov a strukture celych oddeleni podniku.
Toto nie je dotaznik, na ktory ti odpovie niekto len tak "z fleku"
rennka
03.04.15,08:42
Nie je to môj dotazník, len som chcela pomôcť...
Snáď sa na celej porade nájde niekto kto bude vedieť potrebné informácie. Nie všetky firmy a organizácie majú ,,kvantum" ľudí v x štruktúrach. V tých menších by mali byť tieto info celkom prehľadné. Ale aj tak vďaka.
karol.za
06.04.15,06:09
ešte v názve uveď čoho sa dotazník týka,napr.že je dná o počte zamestnancov ,ktorý pracujú v sednotlivých štruktúrach podniku,alebo niečo v takomto smere uveď v zadaní
karol.za
06.04.15,06:21
rennka nie som ekonom,
ale skratka DP všetkým pripomína
daňové priznanie, a každý si myslí že dotazník je k DP-daňovému priznaniu ,takže ešte prosím ta doplň do názvu že sa jedná o diplomovú prácu,tak viacej ľudí tvoju otázku ,,otvorí,,
rennka
06.04.15,06:32
Vďaka za pripomienky, opravila som.
Terezia13
06.04.15,08:12
tento dotazník nezachytáva skutočné zloženie verejnej správy a keby to chceli vyplniť malé obce, tie majú minimum zamestnancov a žiadne oddelenia - pracuje tam jeden starosta a 2 - 3 referentky, tie robia všetko zo všetkých odborov
rennka
06.04.15,11:41
Dotazník nie je môj, neviem ho ovplyvniť. Prosím o vyplnenie aspoň tých, ktorým to je možné. Zároveň ďakujem tým, ktorí ho vyplnili a pomohli jednému študentovi :-)