mosaicx
02.04.15,22:01
Mam v plane kupit a prevadzkovat kavomat - nejake rady, tipy, aky mesacny zisk sa z toho da ocakavat priemerne cca?

Je zisk v cistom mesacne 300€ realny?

Doplnujuca otazka: do s.r.o. treba napisat na toto nejaku specialnu oblast? Ak ano, aku?
lujza.j
02.04.15,20:17
:D
mosaicx
02.04.15,20:20
nebud uboha
buchač
02.04.15,20:46
mosaicx
02.04.15,20:52
tito typicky poradovi zebraci bez zivota co tu sedia cely den :DDD
buchač
02.04.15,21:01
verads
02.04.15,21:27
To záleží aj na tom kde to budete prevádzkovat .
Peggynka
03.04.15,04:58
Na taký čistý zisk potrebuješ predať denne minimálne 300 porcií.Predáš? Obávam sa,že to nie je reálne.A môže sa ti stať,ako jednému známemu,že firma prenajala hneď vedľa priestor konkurencii a ten dal cenu o 0,10€ nižšiu a bolo vymaľované.
Dáša_
03.04.15,05:16
keď máš dobré miesto, ako pridružená činnosť je to asi fajn. Opakujem, ak je dobré miesto. Pár drobných to iste hodí. ALe ako jediná činnosť, to asi ťažko niekoho uživí jeden automat.
mosaicx
03.04.15,06:01
Z coho vychadza ten prepocet ze 300porcii denne? To je nejak strasne vela. Kava stoji 0,50e z coho cca. 0,15e moze byt cisty zisk. Pri predaji 60 kav denne je to takmer 10e cisty zisk denne a tym padom takmer 300e mesacne. Vydavky by vysli na 630e mesacne (najomne za miesto+energie, doplnenie naplni).
Zle pocitam? (Teraz ak neratam s danami apod.)
mosaicx
03.04.15,06:06
http://pasteboard.co/2hDcUByz.jpg - odporucam zacat sa konecne venovat svojmu zivotu ;)
Peggynka
03.04.15,06:17
A prečo nerátaš dane a odvody? Ja som počítala cenu 0,40€/porcia,počítala som aj náklady na poháriky,cukor,smotana (to nie je v cene kávy) a predpokladala som,že je to jediný zdroj príjmu.A mimochodom,aj 60 porcií denne mi príde dosť,ale samozrejme závisí,kde je automat inštalovaný.Známy to mal na poliklinike a zabudol,že SO+NE je to zavreté.
taiko
03.04.15,07:07
.
1. ake budu naklady na kavu a suvisiace produkty?
2. ake budu naklady na energie?
3. ake budu naklady na prenajom miesta?
4. ake budu naklady na energie?
5. kolko pripadnych zaujemcov naznacil marketingovy prieskum na mieste ?
6. aku konkureniciu naznacil marketingovy prieskum na mieste?
7. ake budu prevadzkove hodiny kavomatu?
buchač
03.04.15,08:23
tai

...a Ty si normálny ?
Nebuď typický poraďácky žebrák a nedávaj stupídne otázky.
Kua, Ty máš proste len odpovedať...a hlavne tak, aby bol dopytujúci spokojný s odpoveďou....;) :D
taiko
03.04.15,10:11
:)
lujza.j
03.04.15,10:16
:---
mosaicx
03.04.15,10:55
Aj som chcel reagoat na taika ale nemam chut, kedze individua ako buchač apod. tu znizuju uroven, robia si tu z toho debatny kruzok, realizuju si tu svoje stroskotane zivoty..
vdaka ale vsetkym ostatnym za padne otazky na zamyslenie a reakcie
buchač
03.04.15,11:22
mosaicx (Dnes 13:55) Aj som chcel reagoat na taika ale nemam chut, kedze individua ako buchač apod. tu znizuju uroven, robia si tu z toho debatny kruzok, realizuju si tu svoje stroskotane zivoty..
==============================
Keď debata, tak debata...;)

Ako sa jeden pozrie na tie Tvoje príspevky ???
Sorry, ale skrachovanec si tak trochu Ty. Je síce pekné, že sa aj snažíš dať svoje Ja do patričných koľají..to aj oceňujem.
To druhé už ale nejak nie...a aj to vyplýva z profilu.
Zadáš otázku a ak dostaneš odpoveď, ktorá Ti nepasuje, tak sa zježíš.

Je ale rozdiel dať nejakú hlúpu otázku, na ktorú sa nedá proste relevantne odpovedať.
Je ale rozdiel dať otázku, ktorá svedčí o nevedomosti v danej problematike, čo je predsa normálne...jeden sa vždy niečo podučí (ostatne aj ja a či taiko a iní poddžubovači).
Vidíš ten rozdiel ???
-----------------------------------------------
...ozaj....len pre upresnenie...ja som už za vodou...mám vyšší dôchodok, ako Ty zarobíš za mesiac-dva...užívam si ho proste,cca do 2.000 € ...;)
mareko
03.04.15,14:21
Ja ti odpoviem takto: všetky lukratívne miesta sú dávno vychytané. Tí, ktorí ich majú, sú už v tejto brandži dáke tie roky (rokúce). Tiež som sa dávno-pradávno zaoberala touto problematikou, poznám ju dosť dobre. Ja by som sa v súčasnej dobe do toho nepúšťala. Mať iba jeden kávomat sa neoplatí...
duves
03.04.15,14:33
Konkurencii treba predať nekvalitné platové pohariky. No take, aby sa vplyvom tepla roztopili
https://www.youtube.com/watch?v=GqK1_S47jak
mareko
03.04.15,14:36
ha ha ha...nemocnica v MT (pri vrátnici) také má. Ja som doteraz nepochopila dôvod, teraz už viem :D. Tie poháriky sa priamo neroztopia, no každý sa "vykotí" keď začne tiecť káva...jasne, že celá vytečie mimo :. Konkurencia je tam skutočne silná :D
mosaicx
05.04.15,10:17
jeden zarobi na druhy, dva na treti.. vies ako ;) zmluvy aktualne sa daju zrusit a podpisat so mnou nove atd. je dost miest nevychytanych ale chapem kam mieris
mosaicx
05.04.15,10:19
jeden urcite nie, ale ten ma len za ulohu zarobit na druhy atd...
Peggynka
05.04.15,17:10
To je chyba prevádzkovateľa;sú dva druhy plastových pohárikov-na studené a teplé nápoje-žeby nevedomosť?
kopretinka
05.04.15,17:28
čoby,šetrenie.lebo tie na horúce nápoje sú drahšie.
mareko
06.04.15,10:35
Ani A ani B nie je správne (teda možno B je správne)...problém je v tom, že automat poriadne neudržiavajú a nekontrolujú (okrem príjmu) aj výdaj...teda kávy. Pohárik, či celý štós pohárikov, je niekde "zašprajcnutý" a potom sa "vykotí" a káva ide mimo :D. Veď predsa stačí, že ľudkovia nahádžu mince. Kto by sa sťažoval pre jednu vyliatu kávu :(