olinka.pb
03.04.15,21:52
dobry den ,mala som poistnu udalost nie z vlastnej viny,ale poistovna mi robí obšktrukcie, auto uznali ako totalnu škodu čo neje pravda a viník sa dištancuje ,,,čo mám robit
Chobot
03.04.15,19:58
Máš záznam z nehody od polície? Čo v ňom stojí? Kto je vinníkom? Spísali ste záznam o nehode?

Od čoho sa dištancuje vinník?

Napíš to zrozumiteľnejšie.
olinka.pb
03.04.15,20:14
ano mám.policia prišla spísala zaznam ostatné som riešila v poistovni likvidátor prišiel nafotil a povedal že mi napiše email ešte v ten den mi napisal imeil ...citujem podozrenie na totalnu škodu ...čakat na výpočet poistovne...dat opravit auto neodporučam ...presne podozrejne na totálnu škodu
olinka.pb
03.04.15,20:21
ked dotyčný do mna buchol nedal mi prednost na hlavnej tak bol strašne mily a ešte doma u nás sme dopísali ostatné formality a že abych sa nebála lebo on už ma skusenosti že toto je jeho 3 nehoda a že problem s poistovnou nebude...uniqa ale ked som mu volala že ako som pochodila na poist.tak mi povedal čo ja stym že nech komunikujem s poistovnou ...
auto je staršie no ale velmi zachovalé a pre mna velmi potrebne lebo som po operaci nohy a teraz som nahratá potrebujem čo najskvor auto pojazdne ale poistovna sa zatial vykruca
Chobot
03.04.15,22:01
Poisťovňa sa nevykrúca, poisťovňa šetrí. Po ukončení šetrenia, ak to ohodnotia ako totálnu škodu, ti vyplatia zostatkovú hodnotu auta, resp. jeho hodnotu pred nehodou. Ak budeš chcieť, dáš auto zošrotovať a za peniaze si kúpiš iné. Alebo za takto získané peniaze kúpiš na vrakovisku náhradné plechy (použité) a dáš si auto nejakému známemu klampiarovi opraviť (ak takého máš). Ak nie, tak prácu budeš musieť zaplatiť v servise. Ušetriť môžeš len na tých náhradných dieloch, že ich nekúpiš ako nové.
tannenkau
03.04.15,22:31
Poznám aj mototechnu takú

Zásterky oproti originálnym (450Sk/ ks ) ND boli za 1/4 )420 za 4 .