Jakub Rainy Forgács
07.04.15,10:26
Pred sviatkami som bol u zubárky, ktorá mi dávala blombu do zuba, ktorý bol dosť problematický. Už tam predtým bola a začal bolieť, dostal som do neho vložku a teraz mi ho teda znova zatvárala. Bol som upovedomený, že je to problematické miesto, že môže ľahko vypadnúť pri tvrdších záhryzoch a podobne. Lenže s tým problém nebol. Hneď na druhý deň sa ten zub ozval veľkými bolesťami, ktoré som si pretrpel celé sviatky. Teraz plánujem ísť späť k zubárke ako bolestivý prípad s tým, že by som rád vedel, aké sú možnosti, čo sa týka reklamácie.
kopretinka
07.04.15,08:31
a čo chceš reklamovať? bolesť?
Jakub Rainy Forgács
07.04.15,08:33
Tak keď mi zubárka ošetrí a zavrie zub, nečakám, že na druhý deň (sviatočný) prídu bolesti. Očakávam, že bude odo mňa chcieť za ošetrenie ďalšie peniaze a práve to sa mi nepáči, ak niečo neurobila správne.
veronikasad
07.04.15,08:34
Ak by to tak veľmi bolelo, tak sedí u zubárky už ráno o siedmej a nepíše o pol dvanástej na Poradu ...
evuš
07.04.15,08:35
Na takéto niečo sa reklamácia sotva bude vzťahovať... vypadá to, že máš asi zapálený nerv, treba ísť k lekárke, na zubný rtg a znovu zub preliečiť....
Mne pri podobnom probléme lekárka jedno ošetrenie takéhoto zuba "darovala" grátis...
milo2
08.04.15,17:05
Co to je za zubarka ? Poradím Vám vykašlite sa na ňu a nájdite si schopneho zubara.