DomiA9
08.04.15,15:38
Dobrý deň. Som účtovník začiatočník. Potrebujem radu: od apríla 2015 preberám účtovníctvo po externej účtovníčke, tým pádom si musím nahodiť všetky FA do konca marca 2015 aby sme si mohli skontrolovať koncové stavy. Nastala mi trošku zmena v číslovaní dokladov keď ona ma v číslovaní OF zaradený dobropis, ktorý bol vystavený na OF a mne ho program zaradil do číslovania Odoslaných dobropisov(takže mi nefstupuje do číslovania OF), ďalej som robila 2 storno faktúry a počítač mi ich ráta v odoslaných faktúrach. Teraz ked chcem ísť pridať faktúru začínam na čísle 60 ona na 59.....Viete mi poradiť čo s tým? Ďakujem
mondes
08.04.15,15:15
A prečo riešiš to, čo mala bývalá účtovníčka? Veď za r. 2015 už budeš ty robiť účto. Tak bude platiť to, ako to máš zoradené ty, nie ona.
DomiA9
09.04.15,05:58
Účtovníčka robí za prvé tri mesiace daňové zo svojich dokladov...ja oficiálne začínam účtovať až od apríla......
mondes
09.04.15,06:09
No, ale aj tak si nemyslím, že je to nejaký veľký problém. Veď ak sa mení účtovníčka, tak sa môže vyskytnúť aj niečo také, ako vo vašom prípade.