Zuzanka_ba
09.04.15,09:58
Ahojte,
mám dohodára, ktorého vyplácame mesačne, vždy do konca nasledujúceho mesiaca, pričom dosiahnuté sumy sa každý mesiac menia. Za október 2014 nebola včas (t.j. do konca novembra) spracovaná dochádzka a ďalšie podklady (k vyúčtovaniu cestovných náhrad), a zamestnancovi som teda nevyplatila žiadnu odmenu, lebo som nemala k dispozícii schválené sumy (tieto podklady nespracovávam, nemohla som to ovplyvniť).
Odmena za október 2014 bola nakoniec vyplatená až spolu s odmenou za november 2014 (t.j. bola vyplatená na účet v decembri 2014). Takisto na mzdovom liste októbrová odmena figuruje až v mesiaci november. (Takto boli podané výkazy a prehľady SP, ZP, dane.)
Tento dohodár bol teraz spätne vyradený z evidencie uchádzačov UPSVaR z dôvodu, že za november 2014 prekročil príjem 148,57 eur. Avšak v skutočnosti, za október ani za november taký príjem nemal (vždy bol pod hranicou), len keď sa to spočíta za dva mesiace je to viac ako 148,57.
Otázky -
1. Mám jeho mzdový list správne vypracovaný, t.j. že októbrová odmena figuruje až v novembri?
2. Má dohodár šancu uspieť ak bude namietať proti vyradeniu z evidencie?
Ďakujem ochotným poraďákom.
veronikasad
09.04.15,08:11
Ak si výplaty urobila tak ako píšeš, dohodár nemá šancu o spätné zaradenie do evidencie uchádzačov. Musí si v zdr,.poisťovni doplatiť zdr.poistenie ako samoplatitel.
Myslím, že aj keby výplata bola zúčtovaná v mesiaci oktober a mzda bola vyplatená naraz za dva mesiace (v decembri), vyradili by ho z evidencie.
Zuzanka_ba
09.04.15,08:35
UPSVar a SP podľa všetkého posudzujú každý mesiac osobitne a neberú do úvahy že za október mal príjem 0 eur.. Nielenže musí doplatiť ZP, ale aj vrátiť vyplatenú dávku. Najhoršie je že chyba zrejme bola na strane zamestnávateľa (asi to nespôsobil zamestnanec tým že by neskoro doručil čo má doručiť).
Mám teda výplatu (mzdový list atď) správne? Nezúčtovaná a nevyplatená mzda by podľa mňa nemala byť v mesiaci október, lebo sumu som v čase uzatvárania mesiaca a podávania výkazov (koncom novembra) nemala k dispozícii.
veronikasad
09.04.15,08:41
ak výkon práce bol v oktobri a má podpísanú dohodu s pravidelným príjmom, mzdový list nemáš správne - ale spätne s tým už nič neurobíš. Mzda mala byť spracovaná za oktober a ak nebola do konca novembra vyplatená, mal to byť k 30.11. záväzok voči zamestnancovi. Ale na vyradení z evidencie to aj tak nič nezmení.
Zuzanka_ba
09.04.15,09:07
OK, ďakujem.