Borovska Ada
11.04.15,13:13
Ako mám odpisovať gastrokuchyňu? Sú tam sporáky, mikrovlnka, chladiace boxy,flambovací vozík,chladiace pulty, veľká umývačka riadu, mrazničky,regále,robot,konvektomaty?

Jedná sa o zariadenie kuchyne v hoteli.
Kabaka123
11.04.15,18:50
IvetaH
12.04.15,06:17
Ja som celé zariadenie kuchyne zaradila ako jeden celok do 2.skupiny, ale pri kontrole DPH mi povedali medzi riadkami, že to nie je správne. Tak som zaradila každý kus kde patrí podľa obstarávacej ceny. Neviem či je to správne, ale na nič iné som neprišla.
marjankaj
12.04.15,06:49
§22
(2) Hmotným majetkom odpisovaným na účely tohto zákona sú
a) samostatné hnuteľné veci, prípadne súbory hnuteľných vecí, ktoré majú samostatné technicko-ekonomické určenie, ktorých vstupná cena je vyššia ako 1 700 eur a prevádzkovo-technické funkcie dlhšie ako jeden rok,



(4) Súborom hnuteľných vecí je súhrn samostatných hnuteľných vecí, ktoré majú samostatné technicko-ekonomické určenie. Súborom hnuteľných vecí so samostatným technicko-ekonomickým určením je aj časť výrobného alebo iného celku. Súbor hnuteľných vecí sa účtuje alebo eviduje podľa § 6 ods. 11 samostatne tak, aby boli preukázateľne zabezpečené technické a hodnotové údaje o jednotlivých veciach zaradených do súboru, o určení hlavnej funkčnej veci a o všetkých zmenách súboru, napríklad prírastkoch a úbytkoch vrátane údajov o dátume vykonanej zmeny, o rozsahu zmeny, o vstupných a zostatkových cenách jednotlivých prírastkov a úbytkov, o celkovej cene súboru hnuteľných vecí, o sume odpisov vrátane ich zmien vyplývajúcich zo zmeny vstupnej ceny súboru hnuteľných vecí.