eva vs vanova
12.04.15,02:03
Chcela by som zobrať dom na hypotéku lenže môj manžel robí v zahraničí a jeho banka neni na pozicky akceptovana bol by s tím problem keby som dala výpisy z prace aj výpis príjmov preposlat na slovensku banku vub ktorá akceptuje zas ten hypotekarny úver na prestavbu domu. Nasa banka vub je stále otvorená.
arizona
12.04.15,08:27
To sa dozvies iba priamo v banke, co akceptuju a co nie. Ak nepochodis u jednej vyskusaj viacere.

Nerozumiem tomu, ze "jeho banka neni na pozicky akceptovana"...co s tym ma jeho banka? Ved svoj pravidelny prijem dokazuje prac.zmluvou a pravidelnym prijmom od zamestnavatela, nie? Je jedno,aku ma banku
veronikasad
12.04.15,08:58
Banky väčšinou vyžadujú nie výpis z účtu, ale výpis z daňového priznania. Ak pracuje v zahraničí a na Slovensku daňové priznanie nepodal - môže s tým byť problém.
A ak banka požaduje zasielanie peňazí na slovenský účet v banke, tak "výplatu" si naň bude musieť preposlať sám.
eva vs vanova
12.04.15,21:42
lenze na hypu uver na dom je potrebne banka s vypismi prijmov a z coho chce platit tu hypoteku vlastne splacat takze potrebuje banku na sk ak by som ziadala lebo vazne ta v zahranici neakceptuje bank statement ani neodosielaju.neviem este som s tim nerobila teras po prvykrat si to ziadam aj volala som na to a odpoved bola ze potrebuje z banky 3 pejslipy aj vypis prijmov aj zmluvu ktora je na dobu neurcitu
vicktor
15.04.15,05:51
Neodosielaju bank statement? Tak nech si ho vytlaci z internet banking.
A este vytlaci filtrovanu historiu o prijati vyplaty na ucet - to budu tie payslips.
A poziada zamestnavatela o potvrdenie ze vyplatu posiela na tento ucet.
Netvrdim ze je to iste, ale v mojom pripade to bolo takto, hoc nie som v zahranici.
eva vs vanova
15.04.15,19:36
dakujem vam za radu asi to tak spravim