katedrála
12.04.15,20:34
chcem sa spýtať či mi autoškola vráti nejakú čiastku ak ukončím výcvik,zatiaľ som bola dvakrát na teor.výučbe + trenažér,nechcem pokračovať,unáhlila som sa,nedokážem prekonať strach z jazdy,každý mi hovoril,že to prejde ale ono sa to ešte stupňuje,fakt neviem ako postupovať ale nedokážem to v sebe potlačiť nevedela som,že je to u mňa tak silné,hanbím sa strašne no viem,že to nezvládnem.ďakujem za odpoveď
kopretinka
12.04.15,19:07
pozri sa do zmluvy.
buchač
12.04.15,20:39
Neviem, ako je to teraz.
ALE v minulosti sa dalo.
Napíš žiadosť, ktorú formuluj niečo vo význame :

Vec : Žiadosť o vrátenie školného

....blá,blá, blá...podpísaná Katedrála ...blá,...týmto žiadam o vrátenie alikvótnej časti za predčasné ukončenie kurzu vo vašej autoškole.
...blá,blá....

Za kladné vybavenie mojej požiadavky vopred ďakujem.
------------------------------------------------------------------
Môžeš dať prípadne aj nejaký dôvod...pracovný, rodinný, zdravotný...
karol.za
12.04.15,21:17
sériozná autoškola nemá problém vrátiť € z dôvodu ukončenia kurzu,však neboli využité ,,všetky služby,, ceny kurzu za ktorý si zaplatil samozrejme vrátia ,už len alikvotnnú časť,nechajú si len za ,,poskytnuté služby,, + samozrejme nejaké to ,,diško,,
:):):):):)
stefan.alexander.koscak
15.04.15,09:47
ja som uhradil zálohu 400eur na kurz som ale vôbec nenastúpil, len som podal prihlášku, môžu aj mne strhnúť nejaký poplatok napríklad administratívny alebo niečo podobne? rad by som bol pripravený. za každú radu vopred ďakujem.
ivka70
15.04.15,13:31
Mozu.
Prestuduj si zmluvu.
stefan.alexander.koscak
15.04.15,13:35
ziadnu nemam ja som podal len prihlasku z ktorej som kopiu nedostal
Chobot
15.04.15,14:34
Tak im zavolaj. Alebo si v prehliadači naťukaj názov autoškoly a na ich stránkach snáď budú uvedené stornopoplatky.