forfun
15.04.15,22:08
Ahojte

Mam taky sen postavit v Poprade halu a prevadzkovat sportovo zabavne aktivity ako je laser game, boulderovu lezecku stenu, bowling a biliard.
Minuly rok som kupil pozemok s paradnou polohou hned vedla hlavnej cesty vedla aquaparku, futbaloveho a hokejoveho stadiona.
Momentalne zacinam riesit projektanta a tym by to cele malo zacat naberat realne kontury. Problem je v tom ze poprve nemam ziadne skusenosti a podruhe som trosku zle odhadol predpokladane naklady co suvisi s bodom jedna:-) Viem zafinancovat samotnu vystavbu haly (cca do 200k) ale potom studna vyschla.
Momentalne sa venujem uplne inej cinnosti ktora ma po X rokoch prestala dusevne naplnat a potrebujem zmenu ale neviem ci mam ist do rizika a naplno rozbehnut projekt a potom sa uvidi alebo najprv doplnit budget (ci uz formou pozicky, investora alebo vlastnou hlavou) Popride zhanat ludi ktori tomu rozumeju lepsie ako ja
Ide o to ze to mam v hlave uz dva roky a povodne som to zamyslal realizovat v liptovskom mikulasi alebo v trencine a kym som sa pregrciaval na mieste sikovnejsi uz laser game v tychto mestach postavili.