Janka 24
16.04.15,09:17
Bolesti začali na dlaniach, taký pocit ako ked Vás bolia kosti, pri zmene počasia. Potom bolesť na pravej dlani ustúpila a začala bolieť celá ľavá ruka. Niekedy až po lopatku. Je to nepríjemná bolesť, taká tupá, tiež akoby boleli kosti alebo žili, niekedy akoby pulzovala a občas prestane ale len málo. Stretol sa už niekto s týmto a vedel by poradiť? presilená by nemala byť, pracujem za PC. Dakujem za každú radu J.
Peggynka
16.04.15,07:44
U lekára si bola?
jslancik
16.04.15,07:47
pravou rukou asi držíš myš. By si sa divila, z čoho všetkého býva priesil. A choroba počítačovej myši býva "syndróm karpálneho tunela", jestli se nepletu.
edit: skús si to odsledovať, od čoho závisí tá bolesť. najčastejšie to býva stravou, prípadne pohybom. Ak je to výlučne počasím, tak si meteo-senzitívna, a s tým asi nič nespravíš.
Takisto to môže byť chrbticou, nervy sú potvory. Treba sa hýbať, cvičiť. Sedenie pri počítači je rizikové povolanie...
Janka 24
16.04.15,07:48
Nebola som, najprv som myslela, že ide byť zmena počasia, pretože ma vtedy fakt bolia kosti ale teraz rozmýšlam, že pojdem, kedže po týždni bolesti neprešli. Chcela som len vedieť, či nemá niekto takýto problém. Dakujem J.
Janka 24
16.04.15,07:50
Mňa bolí ľavá ruka a myš držím pravou., Dík J.
Anika61
16.04.15,07:54
Sup,sup:-) k obvodnemu lekarovi,nech Ta odosle na odborne vysetrenie....bolesti moze sposobovat vselico-od cievnch poruch,zapalu klbov,reumatizmu....
A tiez od chrbtice,ked mas sedave zamestnanie.
Ing. Ľubomír Janoška
16.04.15,08:49
Domnnievam sa, že by ste nemali vynechať ani vyšetrenie na angiológii, môžu to byť problémy s cievami.