Renata123456789
17.04.15,17:39
-
Dobry den chcela by som sa opytat nedavno som si objednala kuchynsku linku,a prišla mi no s kuchynskou linkou nam poslali aj sloličky(4).na dodacom liste nie sú. no na dodacom liste je aj že škatul ma byt 11 a je ich 15(vaha škatul sedi na15 toje ok) ---ide mi o to, že na zabalenych stoličkach je moja adresa moje meno aj čislo objednavky všetko sedí s objednavkou kuchyne. A dnes mi volali, že kedy si možu pre stoličky príst, že sa pomylili,no ja ich mam už rozbalene a používam ich.Mysleli sme si že nam dodali ako ospravednenie zato že sa čakacia doba predlžila skoro otyžden.Mam ich im vratit?alebo nie?Dakujem
Dakujem za informacie,už som im napisala že si možu pre ne príst.
Tweety
17.04.15,15:43
Stoličky neboli v objednávke, preto ich treba buď vrátiť alebo ak sa už nebude dať, kedže ich používaš, tak určite bude treba doplatiť za tovar.
kopretinka
17.04.15,15:46
O M G
snáď nemyslíš vážne,že ospravedlnenie.........
zaplatiť.
misoft
17.04.15,15:47
Skontroluj si, či na dodacom liste a faktúre je uvedená i suma za stoličky. Ak nie je - je to asi pochybenie obchodu (skladníka), ktorý "dobalil" stoličky k tvojej objednávke.

Vieš, čo je myslieť? Ho*no vedieť!
To len na margo tvojho myslenia.
Stoličky NIE SÚ tvoje, ak si si ich neobjednala a nezaplatila. Teda ich MUSÍŠ vrátiť! V opačnom prípade by si sa neoprávnene obohatila!
A že si ich rozbalila? 6iadny problém - zabaľ späť. Alebo aj nemusíš - veď si vybaľovala (podľa teba) tvoj tovar a nevedela si, čo je kde zabalené....
Ak volali - tak to zistili. Dohodni sa kedy a o koľkej - prídu, dáš im ich a basta... zhasla fajka...
kopretinka
17.04.15,15:50
uvažovanie niektorých ľudí je mi záhadou
misoft
17.04.15,15:51
No jóóó..... permanentný úbytok šedej kôry mozgovej vedie ku kladeniu **** otázok.....
buchač
17.04.15,15:52
Tovar ktorí som si asi neobjednala
A dnes mi volali že kedy si možu pre stoličky príst že sa pomylili,no ja ich mam už robalene a používam ich.Mysleli sme si že nam dodali ako ospravednenie zato že sa čakacia doba predlžila skoro otyžden.Mam ich im vratit?alebo nie?
Na toto sa nedá reagovať len tými otázkami a komentárom..
=============================
ASI ???
Sorry, ale Ty nevieš, čo si si objednala ?
--------------------------------------
Sorry, ale Teba nenapadlo, že by si sa informovala u predajcu, prečo bola taká dodávka ?
--------------------------------------
Ospravedlnenie ako oneskorená dodávka tovarom ?...a presne ku Tvojej kuchyni ?
Ak by sa chceli akože ospravedlniť, tak by došlo snáď ku nejakej zľave a nie riešiť takto.
Mimochodom...koľko je hodnota tých stoličiek ?
--------------------------------------
Vrátiť nemusíš...ale aspoň zaplať. Inak budú problémy...
Dáša_
17.04.15,16:21
vieš, tie stoličky musí niekto zaplatiť. Jasne, skladník urobil chybu, tak to bude zrejme on. Naozaj by sa ti dobre sedelo na takých stoličkách? Nevadilo by ti to? Možno je ten skladník flákač, ktorý na všetko kašle. Ale možno je to aj inak
ivka70
17.04.15,19:10
Mas 2 moznosti: bud im neposkodene stolicky vratis alebo sa s nimi dohodnes, ze si ich nechas a poziadas ich o zaslanie faktury k nim.
Zaplatis a stolicky ti ostanu.
buchač
18.04.15,05:15
Taká poznámočka :

Asi som poriadne položil niekomu žeravé čúro do pečene. ;)
Kabaka123
18.04.15,05:36
:):):) tak toto je fakt sila.... neobjednala som si stoličky, ale používam ich...neuveriteľné... v prvom rade pri otvorení objednávky by som sa informovala, prečo mám tovar navyše... ak by som ho v budúcnosti musela zaplatiť... tak to by ma asi nepotešilo :):):)
erik555
19.04.15,07:42
Neviem preco ju az tak hanite. Vidim tu tolko poctivcov, ze... :D
Stolicky boli na jej meno, tak by som to bral tiez ako darcek :D Uz aj pre tu predlzenu cakaciu dobu!
Ale ked sa krvopotne domahaju vratenia tovaru, tak jej nic ine nezostava, len tovar (aj odbaleny) vratit. Dotycny si uz da nabuduce pozor, ze co posiela.
lujza.j
19.04.15,07:59
čo je to uvažovanie:D...to treba....